Günde 18 saat orgazm olan çiftten olay tavsiyeler

Günde 18 saat orgazm olan çiftten olay tavsiyeler...

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017

internethaber.com - Orgazm ne demek? Veya bir çiftin günde 18 saat orgazm olduğunu duyarsanız? Melanie ve Scott için bu sorunun yanıtı bir hayli ilginç. Günde 18 saat orgazm olan çiftin cinsel hayatı renklendirecek 3 tavsiyesi var. ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan Melanie and Scott Mcclure çifti günde 18 saat orgazm olduklarını hem de bunu sarılarak ve dans ederek yaşadıklarını anlatınca geçen yıl dünyanın farklı yerlerinde haberlere konu olmuştu.

Melanie and Scott Mcclure çifti şimdi de çiftlere verdikleri 3 orgazm tavsiyesiyle gündemde. Çiftlere tandrik cinsel ilişki eğitimi veren Melanie and Scott çiftinin orgazm tavsiyelerini sizler için derledik. SES ÇIKARIN: Orgazm sırasında ses çıkarmanın orgazmın gücünü attırdığı bir gerçektir. Ses çıkararak içinizdeki gücün açığa çıkmasını sağlayın. Bu yolla da iyi bir orgazm yaşayabilir ve vücudunuzun tüm kanallarını açabilirsiniz.

DERİN NEFES ALIN: Derin bir nefes alarak orgazmın etkisini uzatabilirsiniz. Nefes aldığında orgazmı hissedin ve devam etmesi için nefesinizi kullanın. SONUCA DEĞİL SÜRECE ODAKLANIN: Aşk yaparken cinsel enerjinizi dışarı çıkarmak yerine onu hayal edin. Vücudunuzda olup bitenlere dikkat verin sonuca odaklanıp ön sevişmeyi atlamayın. En andan keyif alın.

Scott, kendisinin ve Melanie'nin sevgiyi yaymakla ve insanlara birbirlerine öncelik vermelerine yardımcı olduklarını söylüyor. Çift, farkındalıkları arttıkça aşklarının da yükseldiğini düşünüyor.