Gizem Karaca Kara Sevda'da pek çok düğümü çözecek

Star TV'nin sevilen dizisi 'Kara Sevda'ya bomba transfer. 'İçimdeki Fırtına' dizisinin ömrü sadece 6 bölüm süren Gizem Karaca işsiz kalmadı, Kara Sevda dizisinin kadrosunu 'Mercan' rolüyle dahil oldu.

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2017

Star TV'nin sevilen dizisi 'Kara Sevda'ya bomba transfer. 'İçimdeki Fırtına' dizisinin ömrü sadece 6 bölüm süren Gizem Karaca işsiz kalmadı, Kara Sevda dizisinin kadrosunu 'Mercan' rolüyle dahil oldu. Kara Sevda'nın 62.bölüm fragmanında Gizem Karaca'yı ilk kez gördük. Gizem Karaca'nın canlandıracağı 'Mercan' karakteri olayların seyrini nasıl değiştirecek? Başrollerini Burak Özçivit ile Neslihan Atagül'ün paylaştığı Kara Sevda dizisinde, 24 yaşındaki Karaca'nın hayat vereceği Mercan karakteri pek çok düğümü de çözecek.

Kara Sevda yeni bölümde Asu’nun evindeki kan izlerini gören Kemal ve Nihan durumu emniyete bildiriyor. Bu sırada diziye dahil olan ünlü oyuncu Gizem Karaca “Mercan” karakteri ile arz-ı endam ediyor. Mercan evdeki esrarengiz olayı çözmeye çalışıyor ve ilk iş olarak Kemal’den şüpheleniyor. Bu durum Nihan’ın hiç de hoşuna gitmiyor.

Uzun bir süre hiçbir dizi projesinde yer almayan güzel oyuncu Gizem Karaca, şanssızlığını bir süre önce yayın hayatına başlayan İçimdeki Fırtına dizisiyle kırmıştı. Ancak dizinin 6 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırılması aralarında Merve Boluğur ve Hatice Aslan’ın da bulunduğu oyuncu ekibini şoke etmişti.

İŞ KAYBI DÖNEMİ KISA SÜRDÜ Dizinin sona ermesine çok üzülen Gizem Karaca’ya iyi haber ise Kara Sevda dizisinden geldi. Başrollerinde Burak Özçivit ile Neslihan Atagül’ün rol aldığı diziden aldığı teklifi kabul eden Karaca kadroya dahil oldu. İş kaybı dönemi kısa süren oyuncu yeni dizisinde ‘Mercan’ adlı karakteri canlandıracak. Karaca’nın sürpriz teklifle havalara uçtuğu ve çok mutlu olduğu öğrenildi.