Gelinim Mutfakta izleyicisini şoke eden olay!

Kanal D'nin yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da 36. haftanın finalinde Cansu'nun elenmesi gerekirken aniden Reyhan Hanım ve Ezgi'nin çekilme kararı alması kafaları karıştırdı.

Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2018

Kanal D'nin sevilen yemek programı Gelinim Mutfakta'da 36. haftanın finali, kafa karıştıran bir olayla tamamlandı. Programın son bölümünde sunucu Fatih Ürek, yarışmacıların hafta başından beri topladığı puanları açıkladı. Bu sonuçlara göre 52 puan toplayabilen Cansu'nun elenmesi gerekirken Ezgi ve Reyhan Hanım, aniden çekilme kararı aldıklarını duyurdular. İşte Gelinim Mutfakta'da haftanın finalinde yaşananlar;

36. Haftanın son gününde, gelinler en güzel Pekmezli Yufka Tatlısını yapmak için ter döktüler. Kaynanaların tatlıları tadıp puanlarını vermeleriyle birlikte de günün ve haftanın kazananı belli oldu.

23 KASIM GÜNÜN KAZANANI KİM? Programın son bölümünde sunucu Fatih Ürek, gelinlerin puanlarını açıkladı. Ezgi ve Cansu 7 puanla günün en düşük puanını alan gelin olurken, 20 puan toplayan Hatice, günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını almaya hak kazandı. Öte yandan Elif ise 8 puan toplayabildi.

36. HAFTANIN KAZANANI VE ELENENİ: Gelinlerin tüm hafta boyunca aldıkları puanların toplanmasının ardından çıkan sonuçlara göre de 57 puanla Hatice, haftanın kazananı olup 5 altın bileziği koluna taktı. Fakat 52 puan alan Cansu'nun elenmesi gerekirken hiç beklenmedik bir olay yaşandı.