Galatasaray ve Beşiktaşlı spikerler birbirlerine girdi

Şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş ve Galatasaray'ın kadın spikerleri sosyal medyada birbirine girdi. Beşiktaşlı Selen Yakıcı Galatasaray için 'şikeci' benzetmesini yapınca Galatasaraylı Nazlı Öztürk, "Geçmişini unutma" diyerek karşılığını verdi.

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019

Türkiye'nin iki önemli takımı Beşiktaş ve Galatasaray sahada verdikleri mücadelelerine spikerleri de dahil oldu. GS TV sunucusu Nazlı Öztürk ile BJK TV sunucusu Selen Yakıcı sosyal medyada birbirine girdi.

BİRBİRİNE GİRDİLER

BJK TV sunucusu Selen Yakıcı, "Şikeci Galatasaray. Mayıslar sizin değil, hakemler sizin." şeklinde bir tweet atınca ortalık birden karıştı. GS TV sunucusu Nazlı Öztürk "Selen şikeci diye ithamda bulunduğun kulübün kanalında çalışmak için takla attığın günleri çabuk unutmuşsun, ben hatırlatayım dedim. Galatasaray büyük taştır dikkat et altında kalma." diyerek sitem etti. Karşılıklı cevapların ardından ikilinin arasındaki gerginlik iyice tırmandı.

ARDA TURAN'LA ESKİ İLİŞKİSİNE GÖNDERME YAPTI

Yakıcı, Öztürk'ün görevine Arda Turan ile ilişkisi vasıtasıyla girdiğini belirterek "Ben kendi çabamla ekmek parası kazanmak için çalışmaya geldiğim kanalınızda takla atarken sen de kimin vasıtasıyla girdiğini unutma" dedi. Yakıcı, aynı zamanda Öztürk ve Turan'ın eski fotoğraflarını da ifşa etti.

"KENAR MAHALLE KAVGASI"

Bunun üzerine cevap veren Öztürk ise, "Ben seni kalite kokan eski ilişkisinden vurmaya çalışmayacağım merak etme. Oralara inemem. Kenar mahalle kavganı bu tarz benim türü yarışmalarda yaparsın hadi canım" şeklinde konuştu.