Ferman Toprak'ın eşi boşanmaktan vazgeçti: Bir anlık sinir ile paylaştım!

Şarkıcı Ferman Toprak ile evli olan Hilal Toprak, sosyal medya hesabı üzerinden eşiyle boşanacaklarını duyurmuştu. Daha sonra paylaşımını silen Hilal Toprak, "Bir anlık sinir ve patlama anıydı. Yazmamam gerekirdi. Boşanma asla olmayacak" açıklamasını yaptı.

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2020

Şarkıcı Ferman Toprak, Hilal Toprak ile 2015 yılında nikah masasına oturdu. Çift, 2018 yılında kızları Adel Su'yu kucağına aldı.

Hilal Toprak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ferman Toprak ile 5 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını söyledi.

Toprak paylaşımında; "İlk bizden duymanızı istediğim için üzülerek belirtmek istiyorum ki eşim Ferman Toprak ile yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bundan sonrası adli olduğu için gereken zamanda paylaşım yapacağız. Bu zor dönemde bizlere destek olmanız tek isteğimiz" ifadelerini kullandı.

"BİR ANLIK SİNİR"

Ayrılık açıklaması yapan Hilal Toprak, daha sonra paylaşımını kaldırdı. '2. Sayfa’ya konuşan Toprak, “Bir anlık sinir ve patlama anıydı. Yazmamam gerekirdi. Birbirimizi çok seviyoruz ve aşığız. Arada tartışmalar yaşansa da boşanma asla olmayacak" dedi.