Evden kaçan 16 yaşındaki Senem canlı yayında annesini suçladı

Star ekranlarında yayınlanan, İnci Ertuğrul’un sunduğu Gerçeğin Peşinde programına katılan Gülçin Akkul; 16 yaşındaki kızı Senem Akkul’un 17 Ekim’den bu yana kayıp olduğunu belirtti.

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2019

İLGİNÇ DETAYLAR YAYINDA GÜN YÜZÜNE ÇIKTI!

Senem’in internette tanıştığı 24 yaşındaki Muhammet Y. Tarafından kandırılarak kaçırıldığının ortaya çıkmasından sonra; Senem’in ablası Meryem’in de 15 yaşındayken evden kaçtığı, o kişi ve Senem’i kaçıran kişinin arkadaş olduğu öğrenildi.

SENEM, GERÇEĞİN PEŞİNDE SAYESİNDE BULUNDU!

16 yaşındaki genç kızın annesinin Gerçeğin Peşinde’ye katılmasının akşamında onu kaçıran Muhammed Y. Senem’i yaşadığı şehre; Kahramanmaraş’a götüren bir otobüse bindirdiğini yayına bağlanarak söyledi.

KAN DONDURAN İTİRAF YAYINDA ORTAYA ÇIKTI!

Emniyet birimlerince gözetim altına alınan Senem Akkul; canlı yayına bağlanarak evden neden kaçtığına ilişkin korkunç gerçeği itiraf etti. Annesinin; 6 çocuğunun gözü önünde ahlak dışı bir hayat yaşadığını belirten Senem ve ablası Meryem; bu durumdan rahatsız olduklarını, evde güvende hissetmediklerini öne sürerek kendisinin ve ablasının bu yüzden evi terk ettiklerini belirti.

İSTANBUL EMNİYETİ HEMEN DEVREYE GİRDİ!

Yayında gerçekleşen bu şok ititrafın ardından emniyet birimleri ivedilikle harekete geçti. Anne Gülçin Akkul emniyet tarafından canlı yayında alındı ve ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.