Evde izleyebileceğiniz Netflix'teki en komik 7 film

Medyafaresi.com - Gülmeye mi ihtiyacınız var? İşte sizin için evde izieyebileceğiniz Netfix'teki en komik 7 filmi seçtik.

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2020

Always Be My Maybe

Ali Wong, Randall Park ve Michael Golamco tarafından yazılmış ve Nahnatchka Khan'ın yönettiği 2019 Amerikan romantik komedi filmi.

The Half of it

Alice Wu'nun yazdığı ve yönettiği 2020 Amerikan komedi-drama filmi. Leah Lewis, Daniel Diemer, Alexxis Lemire ve Collin Chou'nun yıldızı. Netflix filmi 1 Mayıs 2020'de olumlu eleştirilere yayınladı. Film, 2020 Tribeca Film Festivali'nde En İyi Anlatı Filmi Kurucular Ödülü'nü aldı.

To All the Boy's I have Loved Before

Susan Johnson tarafından yönetilen ve Sofia Alvarez tarafından yazılan bir 2018 Amerikan genç romantizm filmi. Filmde Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Madeleine Arthur, Emilija Baranac, Israel Broussard ve John Corbett yer alıyor. Jenny Han'ın aynı isimli 2014 romanından uyarlandı.

Someone Great

Jennifer Kaytin Robinson tarafından yazılmış ve yönetilen bir 2019 Amerikan romantik komedi filmi. Filmde Gina Rodriguez, Brittany Snow ve DeWanda Wise rol alıyor. Netflix tarafından 19 Nisan 2019'da piyasaya sürüldü.