Evan Rachel Wood: Westworld’de herkes kendini bulabilir

İkinci sezonu merakla beklenen ‘Westworld’ dizisinin başrol oyuncusu Evan Rachel Wood, dizinin ikinci sezonuyla birlikte bir varoluş krizi yaşadığını belirterek, “Buraya gerçek dünya diyoruz ama aslında hepimizin yaşamak üzere anlaştığı bir dünya” dedi.

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2018

‘Westworld’ dizisi, bu geceden itibaren ikinci sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıkıyor. Dizinin başrol oyuncularından Evan Rachel Wood, canlandırdığı Dolores karakterinin yeni sezonda başına gelenlere dair tüyolar verdi.

Habertürk’ten Ece Ulusum’a konuşan Wood, “Tam olarak bıraktığımız yerden devam etmiyoruz. Ancak yeni şeyler de göreceksiniz, Ford’u öldürmek, verdiği ilk gerçek karardı ve şimdi de başka bir karakteri daha olduğunu öğrendik: Wyatt. Bence artık Dolores, sadece Teddy’nin yanında. Askerleri toplamaya çalıştığında ya da bir işi halletmesi gerektiğinde Wyatt var. Ama yarattığı bir diğer yanı daha var, o da sadece kendisi” dedi.

Teknolojinin insanı neye dönüştüreceği konusunda endişenlenmemize yol açan dizi hakkında Wood, “İkinci sezondan sonra resmen bir varoluş krizi yaşadım” ifadesini kullandı.

“Araba kullanırken etrafıma bakıyordum ve ‘Neyiz biz?’ diyordum. ‘Bunların hiçbiri gerçek değil mi? Biz ne yapıyoruz?’ İnsan her şeyin programlandığını fark ediyor. Her şey öğrenilmiş. Buraya gerçek dünya diyoruz ama aslında hepimizin yaşamak üzere anlaştığı bir dünya. Herkes için doğru ya da doğal olan değil” diyen Wood, “Özgür değiliz. Düzenlenmiş, kontrollü bir ortamdayız. Bize verilmesi gereken şeyler veriliyor ve doğruyu aramak gerekiyor” dedi.