Esra Erol'da Yeni Bir DNA Vakası: Kalkıp Göbek Attı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında bir DNA sonucu vakası daha yaşandı. Bana benzemiyor diye çocuklarını bırakıp giden Mehmet Ateş'in DNA sonuçları pozitif çıkınca, Berna Balaban göbek atmaya kalktı.

Eklenme Tarihi: 07 Mayıs 2021

Mehmet ile tartıştığımız için bana zarar vereceğinden dolayı korktum. O gün de babamı buldum. Babam beni bir çeyrek altın karşılığında amcamın oğlu ile evlendirdi. 2 ay evlerinde kalınca 2 aylık hamile olduğumu öğrendim. Amcam ve ailesi çocuğumu kabul etmiyordu.

"BANA BENZEMİYOR DİYE BIRAKIP GİTTİ"
Mehmet'e çocuk senden dediğimde bana inanmadı. Çocuğun kendinden olmadığını her zaman söylüyordu ben doğum yapınca çocuk bana benzemiyor deyip beni bıraktı gitti. Ben o hastanede günlerce kaldım parasızlıktan dolayı hastaneden çıkamadım, Mehmet'in çıkıp çocuklarına sahip çıkmasını istiyorum. Ben babasız büyüdüm çocuklarımın da öyle büyümesini istemiyorum Mehmet çocuklarına sahip çıksın"

KALKIP OYNAMAK İSTEDİ

Esra Erol, bugünkü canlı yayında DNA testinin sonucunu açıkladı. Ünlü sunucu, DNA testinin sonucuna göre Mehmet Ateş'in iki çocuğun da öz babası olduğunu söyledi.

Bunun üzerine Berna Hanım kalkıp oynamak istedi fakat kabul edilmedi.