Esra Erol'da şaşkınlık yaratan sözler, Kocam karpuz alsaydı evden kaçmazdım

Esra Erol'da programında Mehmet Tunçbilek eşinin bir kilo et karşılığında akrabasına kaçtığını iddia etti. Eşi Makbule Tunçbilek'in canlı yayındaki itirafları erkan başındaki herkesi dehşete düşürdü.

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2019

ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programına 15 yıllık eşi Makbule Tunçbilek'i bulmak için katılan Mehmet Tunçbilek, eşinin bir kilo et karşılığında akrabasına kaçtığını iddia etti. Eşi Makbule Tunçbilek ise çarpıcı açıklamalarda bulunarak, "Kocam 13 yıl önce bana karpuz alsaydı evden kaçmazdım" dedi. Akıl almaz olay sosyal medyada da gündem oldu.

Esra Erol'da da yine herkesi şaşırtan olaylar yaşandı. Mehmet Tunçbilek, evden kaçan 15 yıllık hayat arkadaşı 2 çocuk annesi Makbule Tunçbilek'i bulup boşanmak için Esra Erol'a katıldı. Akrabamız dedikleri Bayram isimli bir şahıs hayatlarına girene kadar bir problem yaşamadıklarını söyleyen Mehmet, eşinin Bayram'la kaçtığını iddia etti.

"Boşanıp gitseydi bana bu kadar koymazdı"

"Boşanıp gitseydi bana bu kadar koymazdı." diyen Mehmet'in söylediğine göre eşi Makbule, çocukların üzerine kapıyı kitleyip kaçmış. Kaçtıktan sonra da Mehmet'i arayarak "Ben Bayram'ı kaçırdım." demiş.

"Bir kilo etle onu kandırıp kaçırdı"

Kendisinin yanında birbirlerine samimi bir şekilde davrandıklarını dile getiren Mehmet, eşinin karpuz almadığı için evi terk ettiğini ve Bayram'ın da bir kilo etle onu kandırıp kaçırdığını iddia etti.
Makbule Tunçbilek'in kardeşi canlı yayına bağlanarak flaş sözlerde bulundu.
Mehmet, eşi başka birine kaçtığı için bunalıma girdiğini ve toparlanmakta güçlük çektiğini anlattı.
Canlı yayına telefonla bağlanan Makbule'nin kardeşi, ablasının Bayram'dan hamile olduğunu söyledi.