Esra Erol gazete ilanıyla satılan çocuğu annesiyle buluşturdu

18 yaşındaki Doğan Öztürk, evlatlık olduğunu öğrendikten sonra annesini bulabilmek için Esra Erol'a çıkmıştı. Doğan Öztürk, annesine kavuştu.

Eklenme Tarihi: 07 Aralık 2018

Trabzon'da yaşayan Arife Kaya isimli kadın evlilik dışı ilişkiden hamile kaldı. Çocuğa bakamayacağına karar veren genç kadın bu ilanı bir gazeteye verdi ve çocuğunu satacağını duyurdu. Yasal olmaması rağmen çocuk bu ilanla satıldı. Aradan 18 yıl geçti ve o çocuk Esra Erol'da ortaya çıktı.

Adı Doğan Öztürk. 18 yaşında. Yakın zamanda onu büyüten ailesinden kendisiyle ilgili büyük sırrı öğrendi. Evlatlık olduğu söyleyen Doğan Öztürk, biyolojik annesini bulmak için Esra Erol'a çıktı.

Doğan Öztürk'e evlatlık olduğunu söyleyen ailesi eline bir gazete küpürü vermişlerdi. Dediklerine göre Doğan'ı gazetedeki bu ilanla para verip almışlardı.

Doğan'ın annesinin ismi de belliydi. Adı Arife Kaya'ydı. Evlilik dışı ilişkiden doğan oğlunu para karşılığı evlatlık vermek için gazeteye ilan vermişti. Hamile olduğu dönemdeki fotoğrafını çekip Trabzon'da yayın yapan yerel bir gazeteye göndermişti.