EDHO dizisi transfere doymuyor! Ünlü oyuncu ortalığı karıştıracak

ATV'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 3 haftalık aranın ardından yeni bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemişti. Dizinin bugün yayınlanacak bölümüne ise yıldız bir isim dahil oldu.

Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2019

ATV ekranlarında her Salı reytinglerde zirveye oynayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde gerilim tırmanıyor. 3 haftalık aranın ardından kadrosuna kattığı Turgut Tunçalp, Emir Benderlioğlu, İlhan Şen ve Gözde Okur gibi isimlerle seyir zevkini artıran diziden bomba bir transfer haberi daha geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında kadroya başka bir ismin dahil olduğu ortaya çıktı.

'Kanatsız Kuşlar', 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' ve 'Kurtlar Vadisi Pusu' gibi dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Alper Kut, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil oldu. 2012 yılında kendisi gibi oyuncu olan Devrim Yakut ile evlenen ünlü oyuncu, dizinin bugün yayınlanacak bölümünde ekranlarda olacak.

ALPER KUT KİMDİR: 1962 doğumlu oyuncu Alper Kut, Veteriner Fakültesi’nde eğitim almış daha sonra İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmıştır. Ancak bu dönemde tiyatro bölümünü de kazandığı için kariyer tercihini tiyatrodan yana kullanmıştır.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu Alper Kut mezuniyetin ardından Bakırköy Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır.