Ece Seçkin: Destek verdik kız dağıttı

Hit şarkılarıyla büyük başarı yakalayan Ece Seçkin: Adından söz ettirmek için uçlarda yaşamaya gerek yok. Kendimden ödün vermem. Kusura bakmasınlar, en çok dinlenen yeni kadın popstarlardan biriyim.

Eklenme Tarihi: 04 Aralık 2016

Son dönemde hızlı bir çıkış yakalayan Ece Seçkin; 'Hoşuna mı Gidiyor?', 'Aman Aman' ve 'Adeyyo' gibi şarkılarıyla en çok dinlenen isimler arasına girdi. 16 yaşındaki Aleyna Tilki'nin içkili barlarda sahneye çıkması olayında Tilki'ye destek verdiği için pişman olduğunu söyleyen Seçkin, "Psikolojisini tehlikeye atacağına iki yıl evde otursun" diyor.

GÜNAYDIN'ın Aleyna Tilki manşetinin ardından 'Kıskançlığınızı bir tarafa bırakın' diye tweet atmıştınız. Hâlâ aynı şeyi mi düşünüyorsunuz? Sen de bana '18 yaşından küçüklere alkol ve tütün ürünleri satılması yasakken, o çocuklar kulüplerin promosyon malzemesi olarak kullanılamaz!' diye bir tweet atmıştın. Ben de sana, 'Bunun tersini iddia etmedim!' demiştim. Niyetim Aleyna'yı motive etmekti, 'Yoluna bak ve devam et' dedim. Kulüplerde çıkmaya mı devam etmeliydi yani?

Hayır; kızın şarkı söylemesinden, klip çekmesinden, televizyona çıkmasından bahsediyorum. 16 yaşındaki bir kız bunları yaparsa, bundan mutluluk duyarım. Ben de gece kulüplerinde sahneye çıkan biriyim ve keşke demek istediğim anlaşılabilseydi... Anası-babası yanında olsa da gece kulüplerinde çıkmalı mı? Bence çıkmasın. Lise öğrencisiymiş; okuluna gitsin ve mezun olsun. Devletin kanunuyla niye inatlaşıyorsun! Bu, sadece onu ve ailesini yorar.

DESTEK VERDİK, KIZ DAĞITTI! Bazı şarkıcılar, 'Kız geçim derdinde, onun ekmeğiyle oynuyorsunuz' dedi.