Ebru Şancı'ya Benzetilen Duygu Çakmak: Akraba Değiliz

Miss Europe 2021 güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil eden üçüncü olan Duygu Çakmak (25), eski manken Ebru Şancı'ya (37) benzetilmesi hakkında konuştu.

Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2021

Çırağan Sarayı’nda Gelin Damat Dergisi tarafından düzenlenen 5. Gelin Damat Fashion Day 2021, iki gün boyunca modacıların gelinlik defilelerine sahne oldu.

Gelinlikleri ile ilgi gören modacı Pınar Bent'in defilesinde; İvana Sert, Faslı model ve 2018 Best Model of The World birincisi İman Casablanca, geçtiğimiz hafta Beyrut’ta düzenlenen Miss Europe 2021 güzellik yarışmasında üçüncülük tacı giyen Duygu Çakmak da podyuma çıktı.

"BU TÜRK KADINLARININ BAŞARISIDIR"

Duygu Çakmak, "Başka bir ülkede Türk bayrağını dalgalandırdığım için çok gururluyum. Bu ülkemizin, tüm Türk kadınlarının başarısıdır. Orada onların bir temsilcisi olarak bulunuyordum ve onları en güzel şekilde temsil ederek o tacı kazandım" şeklinde konuştu.

Yarışmadaki diğer güzellerin kendisini Amine Gülşe’ye benzettiklerinin hatırlatılması üzerine, “Orada çok fazla Türk dizileri izleniyor. Onlar da beni Amine Gülşe’ye benzetti” dedi. Vücudunda estetik olmadığını söyleyen Duygu Çakmak, doğallıktan yana olduğunu ifade etti.