Dudaklarınızı dolgun gösterecek makyaj hileleri

Dolgun dudaklar oldukça çekici bir görüntü sağlıyor. Buna ulaşmaksa estetik operasyonlar ya da pahalı uygulamalar olmadan da mümkün. İşte dolgun dudaklar için kullanabileceğiniz bazı hileler...

Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2019

İLK OLARAK DUDAKLARINIZI FIRÇALAYIN


Diş fırçası kullanarak dudaklarınızı fırçalamak ister misiniz? Diş fırçası kullanarak dudaklarınızı fırçalamanız son derece önemlidir. Bir dudak balmı kullanarak dudaklarınızı nemlendirdikten sonra diş fırçasıyla fırçalayın daha sonra parlatıcı sürün. Haftada bir kere dudaklarınızı bu şekilde peeling ile arındırmanız hem dudaklarınızın pürüzsüz görünmesini sağlayacak hem de daha dolgun.

RUJ HİLESİ


Dudaklarınızın alt ve üst orta kısmına daha açık renk bir ruj sürebilirsiniz. Böylece dudaklarınız daha dolgun duracaktır.

DUDAK KALEMİ


Dudak renginizin bir iki ton koyusu olan kalemleri kullanarak dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Dudağınızın iç kısmının renginde bir dudak kalemi sürerek dudaklarınıza parlatıcı sürdüğünüzde daha dolgun olduklarını göreceksiniz.

AYDINLATICI HİLESİ


Aydınlatıcı kullanımı da ışık etkisiyle dudaklarınızın dolgun görünmesini sağlayacaktır. Bunun için üst dudağınıza aydınlayıcı sürerek daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.