Dudak şekline göre karakter analizi

Dudak şeklinden karakter analizi yapmak mümkün! Kalın dudaklılar sorumluluk almaya yatkın, ince dudaklılar nazlı oluyor.

Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2019

Alt dudak ve üst dudak eşit
Böyle dudağı olan kimseler genellikle dengeli, sorun çözebilen, makul insanlar olarak bilinirler. Eleştirilmekten rahatsızlık duymaz, insanların düşüncelerine de saygıyla yaklaşırlar. Onları sinirlendirmek neredeyse imkansızdır. Ancak, çelik gibi sinirlerine rağmen, sevmeyi de gülmeyi de başarırlar. Onlar için bardağın yarısı hep doludur.

İnce, hafif kabarık dudaklar
Böyle dudakları olan insanlar azıcık yaramaz, azıcık nazlı olurlar. Hayattaki öncelikleri konforları ve kendi duygularıdır. Kendilerine bakmazlarsa kimsenin onlarla ilgilenmeyeceğini düşünürler çünkü. Onları tanıdıkça, belki biraz bencil olduklarını düşünebilirsiniz ama mesele bencillikleri değil. Çok sadık ve iyi arkadaşlar olurlar aslında. Arasanız, ilk yardımınıza gelecek olan arkadaşınız yine odur.

Çok ince bir üst dudak
Liderlik ruhlarında var. İkna kabiliyetinde yetkin, enerjik, çözüm odaklı, müthiş bir kişilik. Ne olursa olsun başarılı olmanın ve sorunları çözmenin bir yolunu mutlaka bulurlar. Ancak, romantik ilişkiler konusunda pek parlak olmayabilirler çünkü hayattaki öncelikleri karakterli bir insan olarak var olabilmek, illa ki biriyle birlikte olmak değil.

Kalın ve yumuşak dudaklar
Böyle dudaklara sahip insanlar kesinlikle bir başkasının sorumluluğunu almak için yaratılmış. Eğer dudaklarınız böyleyse, çocukluğunuzun bir kısmını sokaktaki kedileri besleyerek, bakım evindeki hayvanlara yiyecek götürerek ya da onları sahiplenerek geçirmiş olabilirsiniz. İçinizden gelen bir annelik içgüdüsüne sahipsiniz ve diğerlerini koruma isteğiniz çok fazla. Stresli herhangi bir durumda, önce başkalarını düşünürsünüz hep. Böyle insanların çok iyi ebeveynler olduğu düşünülür.