Didem Ceran kimdir? Didem Ceran neden vibratörü öptü?

Bir dönem Survivor'da yarışan Didem Ceran cinsel ilişki oyuncağını öptü sebebi Twitter'ı ayağa kaldırdı.

Eklenme Tarihi: 07 Aralık 2019

Bir dönem Survivor'da yarışan Didem Ceran, YouTube kanalından yayımladığı bir video ile sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Caner, videosunda son günlerde kadınları aşağılayıcı söylemleriyle dikkat çeken Can Yaman'ı savundu ve kadınların öldürülmesine tepki göstermek için cinsel ilişki oyuncağını öptü.

Can Yaman'ın çok iyi çalıştığını ve yaptığı açıklamalardan dolayı ona da şiddet uygulandığını söyleyen Didem Ceran, "Popülerliğini yitirmiş arkadaşlar, Can Yaman'ın PR (reklam) yaptığını söylüyor. Sanki kendileri PR yapmıyor" diyerek Yaman'ı savundu.
Kendisinin de bir dönem şiddete maruz kaldığını anlatan Didem Ceran, artık bu konularda susmayacağını ve tüm kadınların da susmaması gerektiğini söyledi ve tepkilere neden olan hamlesini yaptı.

Didem Ceran, videosunu cinsel ilişki oyuncağını öperek sonlandırdı. Ceran'ın bu görüntüleri ise sosyal medyada gündem oldu.Paylaştığı videoyla kısa sürede gündeme gelen Didem Ceran, Twitter'da TT (en çok konuşulanlar) listesine girdi.
Ceran için "Biz Ceren Özdemir'in cinayeti, Emre Yıldır'ın intiharı ile güne uyanalım. Siz de bunu yapın", "Kadınların sesi olmak için bunu aleti öpmek de ayrı bir şey", "Başka türlü izlenmeyeceğini kendisi de biliyor" yorumları yapıldı.

Didem Ceran, kimdir?
Didem Ceran, 24 Mart 1981 tarihinde Kayseri'de doğdu.
Ceran, erken yaşta bir evlilik yaşadı ancak bu evlilik 1,5 yıl sürdü. Evliliğini sonlandırmasının ardından İstanbul'a gelen Ceran, 2006 yılında 'Oryantal Star' yarışmasına katıldı.
Ceran daha sonra ise Survivor yarışmasına katıldı. Burada Gönüllüler takımında yer alan Ceran, kısa sürede kavgaları ve tartışmaları ile gündeme geldi ve ardından yarışmadan elendi.
Didem Ceran, şu sıralar Instagram'dan paylaştığı video ve fotoğraflarla gündeme geliyor.