Demet Akalın'dan Berna Laçin'e sert tepki: Spermleri ağzından boşalttığı..

emet Akalın, Berna Laçin'in Ayşe Kulin'in pedofili sözler içeren kitabını gülerek eleştirmesine ateş püskürürken ''Spermleri ağzından boşalttığı yerleri anlat belki güler ona da!" yorumunda bulundu.

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2019

Zümrüt Apartmanı kitabında yer alan pedofili dolu satırlardan sonra ünlü yazar Elif Şafak'ın Mahrem isimli kitabı da gündeme geldi. Daha önce Mahrem'in favori kitabı olduğunu söyleyen Berna Laçin, eleştirilerin hedefi olunca yaptığı açıklamayla iyice tepki topladı. Laçin'e bir tepki de Demet Akalın ve gazeteci Turgay Demir'den geldi.

Berna Laçin, dün Twitter hesabından Ayşe Kulin'in kitabı hakkında şu ifadeleri kullandı; "Pusuda kısılmış bekleyip de dur şimdi bir açığını bulalım da saldıralım kafası işlemez! Tutturamazsınız! Neymiş, daha önce ödüllü bir romanı beğendiğimi söylemişim de orada da çocuğa taciz-tecavüz varmış! Ha buradan tutturacaksınız öyle mi? Yine de #herşeyçokgüzelolacak.

Çocuk istismarını bir film ya da kitapta anlatmak pedofili değildir, buna özendirmek, bunu normal olarak yansıtmak pedofilidir. O zaman hiç tecavüzü filan konu alan film olmasın! Ama cehaletin de bir sınırı olsun ya bunları mı konuşacağız oturup Twitter'da..."

Gazeteci ve yazar Turgay Demir de Berna Laçin'e şu yanıtı verdi : "Yani bir anne, bebeğini bacaklarında sallarken, Ayşe Kulin'in yazdığı gibi tahrik olabilir! Öyle mi? Bu mudur!? Lütfen bir doktora görünün."

Turgay Demir kitaptaki müstehcen sayfaların fotoğrafını paylaşıp ardından "Birileri kafayı mı yemiş yoksa birileri ruhunu şeytana mı satmış hep birlikte karar verelim."