Demet Akalın Sahtekar Dedi, TikToker Uzunmakarna Özgür Balakar Alay Etti

Demet Akalın’ın kızı Hira, TikTok fenomeni Uzunmakarna Özgür Balakar'ın canlı yayınında annesinin kredi kartından tam 7 bin TL gönderdi. Durumu anlayan Akalın, Özgür Balakar'ı dolandırıcılıkla suçladı. Özgür Balakar, 'Merak etme Demet Abla derdimiz para olsun geri göndeririz” dedi.

Eklenme Tarihi: 30 Mart 2021

Popçu Demet Akalın'ın kızı Hira, 'Uzunmakarna' adıyla bilinen TikTok fenomeni Özgür Balakar'ın canlı yayınına annesinin kredi kartından tam 7 bin TL gönderdi. Durumu fark eden Akalın, isyan etti. Şarkıcı, konuyla ilgili, "Bu nasıl bir sahtekarlık, bu nasıl bir soygunculuk arkadaşım! Hayatımda böyle bir şey görmedim! TikTok'ur gel sen kredi kartı başka bir telefona tanımlı ve sen çocuğun hesabından 7 bin lira al! Arkadaşlar, anneler, babalar uyarıyorum; hesabımdan sürekli para çekiliyor..." ifadelerini kullandı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz gün büyük bir panik yaşadı. Akalın'ın yedi yaşındaki kızı Hira, 'Uzunmakarna' adıyla bilinen TikTok fenomeni Özgür Balakar'ın canlı yayınına annesinin kredi kartından tam 7 bin TL gönderdi.

Durumu fark edince hemen hesaplarını kontrol eden Demet Akalın, gerçeği öğrenince şoke oldu. Yaşadığı olayı sosyal medya hesabından anlatan popçu, anne ve babaları uyardı.

"KREDİ KARTIMDAN 7 BİN TL ÇEKİLİYOR"

48 yaşındaki şarkıcı, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Hira, bugün online derste moladayken, biz de canlı yayındayken TikTok’a giriyor. Bize gelen kızlardan birinin canlı yayınına giriyor. Kız 'Bana çiçek gönder, böcek gönder. Teşekkür ederim Hira' diyor ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. Para giden kişiyle konuşuyorum bana 'Bunun muhatabı Apple' diyor.