Çok Güzel Hareketler 2'de Ersin Korkut sürprizi

Survivor 2020'de gönüllerin şampiyonu olan oyuncu Ersin Korkut, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Çok Güzel Hareketler 2'ye konuk oluyor.

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2020

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak Bahıt’ın üstlendiği 'Çok Güzel Hareketler 2', 31 Mayıs Pazar akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Programda bu hafta izleyicileri bir de sürpriz bekliyor.

BKM Atölye’nin ilk mezunlarından olan ve herkesin gönlünde taht kuran Ersin Korkut, programa görüntülü bağlanarak konuk oluyor.

Dominik Cumhuriyeti'nden konuk olan Korkut ile kuezeni Yılmaz Erdoğan arasında geçen sohbet, tüm izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de başarılı performansıyla dikkat çeken 42 yaşındaki oyuncu, diz sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kalmıştı.

Survivor yarışması devam ederken çok sevdiği köpeği Mes'i trafik kazası sonucu kaybeden Ersin Korkut'a, kötü haberi kuzeni Yılmaz Erdoğan telefonda vermişti.

42 yaşındaki oyuncu, arkadaşlarının kendisi için bir köpek sahiplendiğini ve o köpeğin İstanbul'da kendisini beklediğini duyurmuştu.

Acun Ilıcalı ve Acun Medya'ya, kendisinin üzülmemesi için Mes'in ölümünü sakladıkları gerekçesiyle teşekkür eden Ersin Korkut, Mes'in anısını bu köpekle yaşatacağını belirtmişti.

Ersin Korkut, paylaşımına, “Başta Acun abi ve Acun Medya çalışanlarına teşekkür ederim. Ben üzülmeyeyim diye oğlum Mes'in ölümünü yarışmada kaldığım süre boyunca benden saklamışlar.