Çıplak Fotoğrafları Sızınca İşinden Oldu

Amerikan Ulusal Futbol Ligi takımlarından birinde ponpon kız olarak çalışıyordu. Hayalindeki işi yaptığı düşünen genç kadın, bir hayranının çıplak fotoğraflarını sızdırmasının ardından hayatının şokunu yaşadı

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2021

Daily Mail'in haberine göre Kristin, "Oyunun bir parçası olmayı ve sahadan keyif almayı çok semiştim" dedi. 28 yaşındaki ponpon kız, "En sevdiğim takımlardan biri için dans etmeyi ve tezahürat yapmayı, kendimi ifade etmeyi ve tüm organizasyonun bir parçası olmayı da çok sevmiştim." ifadelerini kullandı.

Reddit'e çıplak fotoğrafları sızdırıldığı için sezon sonuna doğru kovulduğunu söyleyen Kristin Elise, "2016'da açıldığında OnlyFans'e çıplak fotoğraflarımı koymaya başladım. Amigoluğun yanı sıra bir yandan da modellik yapıyorum." dedi.

Organizasyon bana amigo kız kadrosundan atıldığımı bildiren bir e-posta gönderdi. Amerikan Ulusal Futbol Ligi ne yazık ki bir bütün olarak çok muhafazakar ve amigo kızlarının modellik yapmasına izin vermiyorlar." ifadelerini kullandı.

Bu sebeple bir daha asla Amerikan Ulusal Futbol Ligi'nde çalışamayacağını düşünen Kristin Elise, onların kurallarını ve yönergelerini çiğnediğini ve onun hatası olduğunu kabul ediyor.