Çinliler'den çakma Kim Kardashian

Çinli sosyal medya kullanıcıları, spor salonu müdavimi genç kadının 3 yıllık yoğun antrenmanları sonrasında kıvrımlı hatlara ulaşan bedenine hayran kaldı. Çin medyası tarafından Çin'in Kim Kardashian'ı olarak isimlendirildi.

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2016

Huanqui.com'un haberine göre, genç kadın düzenli olarak sosyal medya hesabından kıvrımlı vücut hatlarının fotoğraflarını ve videolarını paylaşıyor.

HER PAYLAŞIMINA BİNLERCE YORUM YAZILIYOR Kendini Lin Shishi olarak tanıtan genç kadının, Çin sosyal medya platformu Weibo'daki hesabında her paylaşımına, güzel vücuduna hayran olan takipçileri tarafından yüzlerce hatta binlerce yorum yazılıyor.

Lin Shishi'nin sosyal medya hesabında 113 binden fazla takipçisi bulunuyor. Genç kadın, yabancı bir ticari firmanın yöneticisi olduğunu iddia etti.

MEDYADA ÇIKAN HABERLER SONRASINDA ÜNE KAVUŞTU Çin'in Guangdong eyaletinin Foshan şehrinde yaşadığını belirten Shishi, sosyal medyada göz alıcı hatlara sahip bedeninin görsellerini 2012 yılında paylaşmaya başladı. Geçtiğimiz hafta haber sitelerinde Lin Shishi hakkında yayınlanan haberler sonrasında, sosyal medyada genç kadın adına açılan konu en üst sıralara yükseldi.