Çiftler için 10 kışkırtıcı oyun: Monotonluktan kurtulun!

Her daim arzulu olmak özellikle uzun süreli ilişkilerde pek mümkün olmayabiliyor. Ancak düşen libidoları, monotonlaşan cinsel hayatını canlandırmak yine bizim elimizde.

Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2020

Evet cinsel ilişkiyi seviyoruz ama her zaman hazır ve istekli olmayabiliyoruz çünkü hiçbirimiz robot değiliz.
Cinsel oyunlar için her daim arzulu olmak özellikle uzun süreli ilişkilerde pek mümkün olmayabiliyor. Ancak düşen libidoları, monotonlaşan yatak hayatını canlandırmak yine bizim elimizde.
Partneriniz ile birlikte oynayacağınız 10 yaramaz yatak oyununu öğrenmek ister misiniz? Hadi o zaman başlayalım.

1-Fantezi çanağı
5 tane küçük kağıda bugüne kadar kimseye söylemediğiniz 5 fantezinizi yazın ve hepsini katlayıp bir kasenin içine atın. Aynı şekilde partnerinizden de kendi fantezilerini yazmasını isteyin. Kâğıtları karıştırarak içinden bir tanesini seçin. Seçtiğiniz fantezi hakkında birlikte konuşun. Fantezinizi birlikte kurgulayabilir ya da detayları üzerine konuşabilirsiniz. Ya da kaseden kimin fantezisi çıktıysa olayın akışını tamamen ona bırakabilirsiniz. Bunu daha eğlenceli hale getirmek için köstüm ya da eski kıyafetler giyebilirsiniz. Artık ışıkları söndürme vakti…

2-Rol yapma
Başlığı görünce orgazm taklidi yapmayı düşünmeyin sakın. Hani küçükken oynadığımız masum doktorculuk oyunları vardır ya onun pek masum olmayan versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Biriniz doktor olun biriniz hasta mesela. Doktor rolünde olan hastaya yatağa uzanmasını söylesin. Sonra hastalığı ile ilgili şikayetlerini dinlesin. Hasta sorununu anlatırken doktoru yönlendirecek, doktor da hastaya dokunarak hastalığını iyileştirmeye çalışacak. Hastanın yavaş yavaş kıyafetlerinin çıkarılması gerekecek tabii. İşte buradan gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.Hadi gösterin hünerlerinizi.

3-Yaramaz-ahlaksız sorular
Partneriniz ile birlikte yatağa yattınız ve uzun zamandır sevişmediğiniz aklınıza geldi. Ama ikinizin de hiç sevişmeye niyeti yok. O zaman bu oyun tam size göre. Birbirinize daha önce sormadığınız soruları sormaya başlayın ama çocukken en sevdiğin oyuncak neydi gibi masum sorular olmasın. Daha önce hiç konuşmadığınız sorulardan başlayın mesela. İlk birlikteliğinizi, ya da birlikte yaşadığınız en ateşli sevişmenizle ilgili soru sorarak detayları hatırlamasını sağlayın. İlk başlarda sizi biraz tuhaf gelebilir ama birkaç sorudan sonra nasıl eğlendiğinizi göreceksiniz.Zaten birkaç sorudan sonra muhtemelen sevişmeye başlamış olacaksınız.