Chrissy Teigen ve John Legend, bebeklerini kaybettiklerini duyurdu

ABD’li model Chrissy Teigen ve ünlü şarkıcı eşi John Legend, ailelerini genişletmeye hazırlanıyor, üçünc bebeklerini bekliyordu. Teigen ve müzisyen Legend, üçüncü bebeklerini düşük sonucu kaybetti.

Eklenme Tarihi: 01 Ekim 2020

Geçen ay üçüncü çocuklarını beklediklerini sosyal medya hesabından duyuran Chrissy Teigen, geçtiğimiz pazar günü yoğun kanama nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Modele kan verildi ama yapılan bütün müdahalelere rağmen bebeğini kaybetti.

Instagram'dan hastane yatağında ağlarken ve dua ederken bir fotoğrafını paylaşan Teigen, kanamayı durduramadıklarını ve kan nakline rağmen bebeği kurtaramadıklarını ifade etti.

Hislerini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Teigen, bebeklerini kaybettikleri için şoka girdiklerini ve daha önce hiç bilmedikleri derin bir acı içinde olduklarını yazdı.

Teigen "Daha önce bebeklerimizin isimleri konusunda onlar doğduktan sonra karar vermiştik, sadece hastaneden ayrılmadan birkaç dakika önce. Ama bir sebepten karnımdaki bu küçük adama Jack adını verdik. O bizim için her zaman Jack olacak. Jack, küçük ailemizin bir parçası olmak için çok çaba harcadı ve sonsuza kadar da öyle olacak" diye yazdı.