Ceren Hindistan'dan Ümit Aslan'a: Konuşursam Sokağa Çıkamazsın!

Ceren Hindistan ile Ümit Aslan arasındaki sular durulmuyor. Hindistan, kendisi için koruma ve konuşmama kararı aldıran eski sevgilisi Ümit Aslan hakkında yine sert açıklamalarda bulundu.

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2021

Ceren Hindistan, 2018 yılında kızı Arya'nın babası Ümit Aslan ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı.
Hindistan'ın, "Çok büyük açıklamalar yapacağım. Az daha sabır... Bütün açılan davaları kazandım. Son bir davamız kaldı. Onu da alacağız, zaten hiç korkumuz olmadı. Sonra açıklayacaklarıma şok olacaksınız" sözleri kafalarda soru işareti bırakmıştı.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda hamileyken Aslan'dan şiddet gördüğünü öne süren ünlü oyuncu, kemerle dövüldüğünü söyledi.

Hindistan, "Hamileyim diye evimi kapatıp, beni Antalya'ya götürdü. Hesabımdaki 80 bin lirayı kendi hesabına aktardı. Sonra aldatmalar başladı. Her gördüğüm mesajda dayak yedim. Müstehcen video izlerken yakaladığımda, 'Ne yapıyorsun?' dedim diye kemerle dayak yedim. Gecelikle koşup, çıktım binadan. 7 aylık hamileydim. 6 yaşına kadar çocuğumun cebine iki defa oyuncak parası koydu, o kadar." ifadelerini kullandı.

Ümit Aslan ise çıkan iddiaların ardından, "Konuyla ilgili muhatap olmak istemiyorum. Reklam çabaları... Zaten koruma ve yayın yasağı kararını aldırıyorum." dedi.