Cem Yılmaz Acun Ilıcalı bombasını patlattı!

Defne Samyeli ile aşklarına tam gaz devam eden Cem Yılmaz, yeni filmleri için de gün sayıyor. Yeni filmi hakkında Milliyet'ten Mesut Yılmaz'a konuşan Cem Yılmaz, 'Emanet' filminde Acun Ilıcalı'ya rol verdiğini açıkladı.

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2018

Şeyma Subaşı ile henüz boşanan Acun Ilıcalı'yı filmde oynatma kararı alan Cem Yılmaz, "Evet, meraklı amatörlere olabildiğince imkan tanıyoruz, belirli ücret dahilinde. Acun da bunlardan biri..." şeklinde konuştu.

Karakomik Filmler’ başlığı altında sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan Cem Yılmaz, "Her filmde izleyici hem gülecek hem hüzünlenecek. Komedi ve dramı aynı film içerisinde görebileceksiniz. Bu, kahramanları itibarıyla birbirine benzeyen projeler bir yandan da..." diyor.

Sosyal medyada Cem Yılmaz, Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'nun, Acun Ilıcalı'yla ilgili aşk iddialarından payını alan ünlülerden biriydi. Ünlü komedyenin Defne Samyeli'yle olan birlikteliğinden dolayı, Acun Ilıcalı'nın üvey babası olacağı alay konusu oldu.

4 filminin de peş peşe vizyona girmesinden dolayı tedirginlik duymadığını belirten Cem Yılmaz, Bir risk teşkil ettiğini düşünmüyorum. Böyle tasarladım ve yapmak istiyorum. Benim dergicilikten gelen hayalim vardı. 60 dakikada filmi en güzel şekilde anlatmış oluyoruz zaten. Bizim fark yaratmak istediğimiz prodüksiyon, yerler mekanlar ve hikayeleri... Sinemaya gitmeye değecek filmler çıkarmaya çalışıyoruz." şeklinde konuştu.