Çatı Katı Aşk oyuncuları kimler? Çatı Katı Aşk konusu oyuncu kadrosu

Çatı Katı Aşk dizisi geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekranlara merhaba demişti. İkinci bölümüyle birlikte de dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı ve konusu merak edilmeye başlandı. İşte Çatı Katı Aşk dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu hakkındaki bilgiler haberimizde.

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2020

Çatı Katı Aşk’ın oyuncuları ve konusu son günlerde sıkça araştırılmaya başlandı. Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği dizinin yapımcısı ise Banu Akdeniz. Çatı Katı Aşk dizisinin yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş oturuyor. İşte Çatı Katı Aşk dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi…

Oyuncu: Furkan Andıç
Karakter: Ateş Avcı (29)

Zengin ve güçlü bir aile olan Avcı ailesinin tek oğlu Ateş annesini daha bebekken kaybetmiş, halası Gülriz Hanım tarafından büyütülmüştür. Babası Asaf Bey’le küçüklüğünden beri yıldızı barışmayan Ateş’i bu hayatta gerçek anlamda seven bir kişi varsa o da halası Gülriz’dir. Gerek annesiz büyümenin gerekse bir dediği iki edilmemiş olmanın doğal sonucunda biraz şımarık bir gençtir. Kadınlar arasında son derece popüler olan Ateş hiçbir zaman aşık olmamıştır çünkü Ateş aşk için hiçbir zaman çaba sarf etmesine gerek kalmadan tatlı dili, güler yüzü ve yakışıklılığı sayesinde istediği bütün kadınları kolayca elde edebilmiştir. Asaf Bey’in kendisiyle ilgili düşüncelerine tezat oluşturacak şekilde tıp fakültesini bitirmiş olmasına rağmen, kendini tutkusu olduğu ralliye adamış son derece de başarılı olmuştur.

Oyuncu: Ezgi Şenler
Karakter: Ayşen Yılmaz (21)

Yılmaz ailesinin bırakın üvey olmayı belki de öz çocuklarından çok kayırdıkları üvey kızları…Moda tasarım bölümünde okumaktadır… Ayşen, sadece Yılmazların değil bütün mahallenin göz bebeğidir. İlk dişinin çıkmasından, yürümesinden, konuşmaya başlamasından tutun da okuldaki müsamerelerine kadar bütün özel anlarında mahalleli tüm sıcaklığı ve samimiyetiyle Ayşen’in yanında olmuştur. O da bunları asla unutmamış büyüdükten sonra kendini mahallenin her işine koşmaya adamıştır. Özellikle de mahallelinin nişan, sünnet, mezuniyet gibi özel bir günü oldu mu? Muhteşem tasarımlar Ayşen’den…Ayşen’in, yer yer hayalperest ve renkli kişiliğe sahip olmasına rağmen, gözü parada, pulda, zenginlikte değildir.

Oyuncu: Yiğit Kirazcı
Karakter: Demir Yılmaz (27)

Baba tarafından Kayserili tüccar genleriyle, anne tarafından baskın Karadeniz delişmen genlerinin karşımı nev-i şahsına münhasır delikanlımız.. Yerinde duramayacak denli hareketli, pratik zekalı, içten, yer yer de komiktir Demir.. Birden parlama huyu ve hırçınlığını da unutmamak lazım. Sakin olduğu anlara bile aldanmamak, içinde kopan fırtınayı bir anda dışarı taşıracağından çekinmek gerekir.. Demir, karşılıksız sever; ailesini, mahalleyi, dededen kalma mantıcı dükkanını, öz kardeşinden ayırmadığı Ayşen’i.