Camdaki Kız Başlamadan Bitecek mi? Final Dedikodusu Yapılıyor!

Kanal D ekranlarında hayat bulacak olan Camdaki Kız dizisi hakkında başlamadan final kararı verildiğine dair dedikodular dönüyor.

Eklenme Tarihi: 03 Nisan 2021

Ünlü psikiyatrist Gülseren Buğdaycıoğlu'nun kitaplarından uyarlanan diziler oldukça seviliyor. Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı dizilerinden sonra Kanal D ekranlarında çıkacak Camdaki Kız dizisi de Gülsren Buğdaycıoğlu'nun kitabından uyarlanma bir dizi. Fakat dizi 1 Nisan'da başlayacak yayın tarihi ileri tarihe atılmıştı. Bu olay sonrası Camdaki Kız'ın başlamadan final yapacağı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Peki Camdaki Kız final mi yapacak? İşte final dedikodularının detayları...

Camdaki Kız Final Mi Yapacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisi ilk olarak 1 nisan tarihinde ekranlara gelecekti. Ancak dizinin başrol oyuncularından birisinin koronavirüse yakalanmasıyla ileri bir tarih olan 8 nisan tarihine ertelendi.

Bir çok kesim dizinin başlamadan bittiğini final yaptığı dedikodularını gündeme getirse de Camdaki Kız dizisi daha şimdiden bir çok dizinin fişini çekecek gibi duruyor.

Perşembe günleri ekranlara gelecek olan dizinin 3 fragmanı yayınlandı. Daha 3 fragmanı yayınlanmasına rağmen dizinin büyük bir hayran kitlesi de oluşmuş durumda. Bu durum gözler, perşembe günü yayınlanan Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova dizisine çevirildi.