Çağla Irmak kimdir kaç yaşında?

Yönetmenliğini Murat Şeker'in yaptığı fenomen film Çakallarla Dans 5'in ilk tanıtımı yayınlandı. Tanıtıma ise güzel oyuncu Naz Çağla Irmak damgasını vurdu. Peki Naz Çağla Irmak kimdir kaç yaşında? Çakallarla dans 5 ne zaman vizyona girecek? İşte detaylar...

Eklenme Tarihi: 06 Ekim 2018

Başrollerini Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun paylaştığı Çakallarla Dans 5’in ilk fragmanı yayınlandı. Serinin son halkasında başrol oyuncularının yanı sıra Şebnem Dönmez, Naz Çağla Irmak, Uraz Kaygılaroğlu ve Ali Barkın gibi isimler de yer aldı. Öte yandan Naz Çağla Irmak, güzelliğiyle fenomen filmin ilk tanıtımına damgasını vurdu.

Naz Çağla Irmak, filmin beşinci halkasında Kayınço Gökhan’ın yıllar önce tek gecelik ilişkisinden olan çocuğu Leyla karakterine hayat verdi. Filmin hikayesinde ise Çakallar grubunun Leyla'yı zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan’dan kurtarmaya çalışırken yaşadığı birbirinden komik ve heyecanlı olaylar işlendi.

Peki 8 Kasım'da vizyona girecek olan Çakallarla Dans 5'in Leyla'sı Naz Çağla Irmak kimdir, nereli, kaç yaşında? Naz Çağla Irmak daha önce hangi projelerde yer aldı. İşte güzel oyuncuya dair merak edilenler...

NAZ ÇAĞLA IRMAK KİMDİR? 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen Naz Çağla Irmak, 2012 yılından beri ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadırlar. Oyunculuktaki başarısı gibi okul hayatı da çok başarılı geçmiştir.miştir.