Burçların yatak performansı: Hangi burç daha ateşli?

Cinsel yaşam, birçok ilişkinin temelini oluşturuyor. Çoğu insanın rehber olarak kabul ettiği astrolojiye göre burçlar cinsel yaşam hakkında ne gibi ipuçları veriyor? (listelist)

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2020

1. Koç - Koç burçları aşırı yoğun ve sabırsız olmalarıyla bilinirler. Bu yüzden yatak odasındada 1 numaralı oyuncu olmak, kontrolü ele almak isterler. Oldukça iyi öpüşürler. Koç burçları her ne kadar yatakta mükemmel birer oyuncu olmasalar da partnerlerine davranış şekilleri ve kontrolü ele alışlarıyla partnerlerinin vazgeçilmezi olurlar. Bu yüzden Koç ve Akrep burçlarının ilişkileri oldukça vahşi olabilir, ikisi de kontrolü eline almak için mücadele eder.

2. Boğa - Boğa burçlarının cinsel dürtüleri adeta muazzamdır. Partnerlerine sürükli dokunmak, onlarla sürekli temas halinde olmak isterler. Bu yüzden romantik ilişkilerinde de oldukça flörtöz bir tavırları vardır. Partnerleriyle aralarında derin bir bağ oluşması için çabalarlar. Özetle Boğa burçları birlikte oldukları kişinin vücudunun her santimetrekaresini keşfederler diyebiliriz.

3. İkizler - En akıllı ve esprili burçlardan biri olan İkizler burçları, oldukça flörtöz tavırlar sergilerler ve baştan çıkarıcı olurlar. Tıpkı hayatlarında olduğu gibi yatak odasında da sürekli değişime ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden yatak odasında oldukça yaratıcı ve eğlenceli olurlar. Onlarla birlikte olan kişilerin sıkılması oldukça zordur. Ayrıca kendilerini açıklamaya ve anlaşılmaya oldukça önem verdikleri için yatak odasında çok konuşmaları mümkündür.

4. Yengeç - En hassas burçlardan biri olan Yengeç burçları yumuşak dokunuşlardan ve okşama hareketlerinden zevk alır. Yatak odasında tutkudan çok güven ve sadakat ararlar. Duygusal bir bağ kuramadıkaları kişilerle seks yapmaları oldukça zordu. Bunu isteseler de yapamazlar. Güçlü bir bağ kurabildikleri kişilerle hazzı doruklarda yaşayabilir, onlara güvendikçe farklı şeyler denemeye açık olabilirler.