Burçlara göre iç çamaşır tercihleri

Karakteristik özelliklerimizi ortaya koyan burçlar, iç çamaşırı seçiminde bile yönlendirici oluyor...

Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2016

Karakteristik özelliklerimizi ortaya koyan burçlar, iç çamaşırı seçiminde bile yönlendirici oluyor... KOÇ İdeal renkleri; Alev kırmızısı, parlak kırmızılar Koç burcu insanı, ateşli, canlı, renkli, hareketli ve enerjiktir. İlgi odağı olmaya alıştığından kendisine özen gösterir. Genellikle parlak ve canlı renklerdeki iç çamaşırlarını tercih eder, böylece enerjisini yansıtır. Her şeyin kusursuz olmasını ister. Giyim, kuşam, makyaj malzemeleri; yani kendilerini daha da güzelleştirecek şeylere para harcamayı sever. Alışverişe çok düşkündür.

BOĞA İdeal renkleri; Açık pembe, pastel mavi, lila. Bir keyif burcu olan Boğa, yemeye, içmeye, gezmeye para harcar, güzel olan her şeye sahip olmak ister. Zor beğendiği için beğendiği ürüne yüklü bir para ödeyebilir. Evliliği hayal eden ve çeyiz sandığı hazırlayan Boğa kadını için iç çamaşırları alışverişi çok önemlidir. Giyiminde konfor onun için birinci sıradadır. Alışverişte kalitesine inandığı markaları tercih eder.

İKİZLER İdeal renkleri; Açık ve orta tonda maviler ve pembeler olduğu için iç çamaşırlarını da bu yönde seçer. İkizler kadınının kendine has bir çekiciliği vardır. Beğenilme arzusu ilişkilerinde ön plandadır. Bilinçli bir müşteridir. Hareketli yapısı, giyim tarzını etkiler. Spor ve rahat seçimler tercih etse de çift karakterli özelliği onu giyim konusunda da değişken yapar.

YENGEÇ İdeal renkleri; Beyaz, gümüş, uçuk gridir. Ev kadınları en çok bu burçtan çıkar. Nazik, sakin, çekingendir, gösterişi sevmez. Duygusal ve romantiktir, sade giyinir. Açık ve pastel renkli romantik iç çamaşırları onunla uyum sağlar.