Bu kadınlardan hangisinin güneşte bronzlaştığını anlayamayacaksınız

Lara Sili/ Medyafaresi.com Dış haberler: Sprey ten teknolojisi öyle gelişti ki bu 4 kadından hangisinin ten renginin doğal güneşlenme sonucu elde edildiğini anlayamayacaksınız.

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019

Güzellik uzmanı Lauren Denby eskiden bronz ten rengi için güneşlendiğini ama sprey ten kullanmanın çok dah kolay bir yol olduğu ve artık güneşlenmediğini söyledi. Lauren sprey tenlerin artık eskisi gibi üstünüzden akmadığını söyledi.

19 yaşındaki Biyoloji öğrencisi Adelaide Jones ise geçmişinde çok büyük güneşlenme hataları yaptığı bu yüzden artık güneşlenmediğini söyledi. Adelaide güneşlenmenin kanser riskine sebep olduğu bu yüzden asla güneşlenmeyeceğini söyledi. Adelaide sprey tenin hiçbir zararı olmadığını söyledi.

20 yaşındaki Prudence Ratcliffe ise doğal yol ile güneşlenmenin en güzel bronzlaşma tekniği olduğunu söyledi. Prudence sprey tan ile ten renginin çok koyu olduğunu, güneş kadar güzel etki göstermediğini söyledi.

43 yaşında güzellik sektöründe çalışan Samantha Wals ise genç yaşlarında sıkça güneşlendiği ve o dönemdeki sprey tenlerin iyi olmadığını söyledi. Samantha sprey ten teknolojisinin gelişmesi ile sprey ten kullanmaya başladığını ve çok memnun olduğunu belirtti.