Bu hafta hangi burçları neler bekliyor?

Medyafaresi.com yazarı Gamze Avcu, bu hafta hangi burcu neyin beklediğini yazdı.. İşte Gamze Avcu'dan haftalık burç yorumlarınız...

Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2015

KOÇ  

Hafta başında gruplarla, organizasyonlar içersinde görüşmeleriniz olabilir. Faaliyetlerde aktif rol alabilirsiniz. Merkür çarşamba boğa burcuna geçiş yapıyor. Maddi konularda uzun dönemli anlaşmalar yapabilir, yeni gelir kaynakları araştırabilirsiniz bu dönemde. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizde sorunlar çıkabilir veya yabancılarla kurduğunuz bağlantılar, herkesle paylaşmak istediğiniz konularla ilgili karşınızdaki kişiler sizi zorlayabilir. Ancak karşınızdaki kişileri ikna edeceksiniz. Pluto cuma oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. İş hayatınızda otoritelerle veya size yük olan konularla ilgili ilerleme durabilir bir süre. Cumartesi burcunuzda yeniay meydana geliyor. Kendinizle ilgili harekete geçeceğiniz yeni durumlar ortaya çıkacaktır. Hafta sonu maddi konularda girişimleriniz olabilir.

BOĞA

İş hayatınızdaki hareketlilik yalnız başınıza çalışmalar yapmanıza destek olabilir. Kendi isteklerinizin neler olduğunuzu sorgulamanız, isteklerinizi belirlemeniz için iş hayatınızdaki gelişmeleri gözlemleyeceksiniz. Gruplar içersindeki idealleriniz için harekete geçebilirsiniz. Merkür çarşamba burcunuza geçiş yapıyor. Kendinizi kabul ettirmek ve söylemek istediklerinizi anlatmak için ve için uygun bir dönem olacaktır. Maddi konularda gelirlerinizin artışı konusunda başka kaynaklar sizi zorlasa da kendiniz kaynak bulma konusunda ilişkilerinizden yararlanabilirsiniz. Yaşamsal alanınızla ilgili beklentilerinizi planlayacaksınız. Pluto cuma oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Herkesle paylaşımda olduğunuz konular, uzun dönemli planlarınız, yolculuklarınızla ilgili duraksamalar olabilir. Cumartesi koç burcunda yeniay meydana geliyor. Sizin için eski alışkanlıklarınızla ilgili değişimler getirebilir. Girişimde bulunmaktan geri durduğunuz konularla ilgili adımlar atabileceğinizi farkedebilirsiniz.

İKİZLER

Hafta başında yeralacağınız aktiviteler, herkesle paylaşmak istediğiniz konular veya karşınıza çıkacak yeni fikirler faaliyetler etrafınızdaki kişilerle ilişkilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır ve sizinle işbirliğinden memnun olacaklardır. Merkür çarşamba boğa burcuna geçiş yapıyor. İş hayatınızla ilgili konuşulanları derleyip toparlayacak, giriştiğiniz yeni konularla ilgili düzelmeler ve kendi başınıza çalışarak yaratıcılığınızı kullanıp planlarınızı düzenleyeceğiniz bir dönem olacaktır. Bu hafta siz herkesle ilgili olsanız da ilişkilerinizde zorlayacak kişiler olabilir. Anlaştığınız konularla ilgili zorlayacak kısıtlamalar koyabilirler. Ancak gruplar içersindeki faaliyetlerinizle bu sorunları çözeceksiniz. Pluto cuma oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Ortaklaşa konular veya başka kaynaklarla ilgili duraksamalar veya yeniden değerlendirme yapmanız gereken konular olabilir. Cumartesi koç burcunda yeniay meydana geliyor. Hayatınızda gruplar veya organizasyonlarla ilgili yenilikler meydana gelebilir. Gireceğiniz ortamlar ve yeni hedefler sizi heyecanlandırabilir.

YENGEÇ

Ortaklaşa işlerınız, başka kaynaklarla ilgili konular iş hayatınıza hareket getirecektir. Görüşmeler, kendinizi göstereceğiniz ortamlar ve sunumlar olabilir. Bir şekilde işlerinizi anlatacağınız ortamalarda bulunacak ve olumlu dönüşler alacaksınız. Merkür çarşamba boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde ilişkilerinizde sorunları çözeceğiniz, gruplar içersinde kendinizi anlatacağınız, organizasyonlarda fikirlerinizi ve düşüncelerinizi kabul ettirebileceğiniz bir dönem olacaktır. Arkadaşlarınızla sık sık görüşmeler olabilir. Çalıştığınız kişiler tarafından gelecek bazı kısıtlamalar, zorlamalar olabilir. Kendi içinize dönük olarak ilişkilerinizi geliştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Bu konuda aslında henüz bilmediğiniz kişiler size destek veriyorlar. Bu destek yaşam şartlarınızla ilgili işinizi kolaylaştırıyor. Pluto cuma oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. İş hayatınızı etkileyecek ilişkilerde tıkanmalar veya duraklamalar olabilir. Cumartesi koç burcunda yeniay meydana geliyor. İş ve kariyer hayatınızda, toplumsal yaşamınızla ilgili yeni bir durum, yeteneklerinizi göstereceğiniz şartlar  meydana gelecektir.