Bir türlü tutunamadı! Kanal D'nin o programı yayın hayatına veda ediyor

Yeni sezonda 'Gelinim Mutfakta', '4 Kadın Zamanı', 'Müge ve Gülşenle 2. Sayfa' ve 'Şule ile Vitrindekiler' gibi birçok başarılı projeyi ekrana getiren Kanal D, hafta içi her gün saat 08:15'te ekrana getirdiği moda programı 'Yeni Bir Ben'i, tamamen ekrandan kaldırma kararı aldı.

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018

Yeni sezonda 'Gelinim Mutfakta', '4 Kadın Zamanı', 'Müge ve Gülşenle 2. Sayfa' ve 'Şule ile Vitrindekiler' gibi birçok başarılı projeyi ekrana getiren Kanal D, reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayan programlarının da gözünün yaşına bakmıyor. Daha önce yayın saatini değiştirerek 'Yeni Bir Ben' programını hafta içi her gün saat 08.15’te ekrana getiren kanal, istediği sonucu alamayınca bu sefer programı tamamen yayından kaldırdı.

Şebnem Dönmez, Raşit Bağzıbağlı ve Tuvana Büyükçınar'ın jürisinde yer aldığı Yeni Bir Ben programının apar topar ekrana veda edeceği öğrenildi. Değişime ihtiyaç duyan 5 kadının hem öyküsünü hem de yaşadığı değişimi ekrana taşıyan Yeni Bir Ben, yarın yayınlanacak olan final bölümüyle son kez izleyiciyle buluşacak.

Sosyal medya hesabından final haberini duyuran Raşit Bağzıbağlı, yaptığı paylaşımda "Tatlı anılarlar 60. Bölümde bu hafta veda ediyoruz. Herkes farklı yorumlar illaki yapacaktır. Saygı duyuyorum. Benim ekranda olgunluk dönemim olarak adlandırdığım bir program oldu @yeni1benkanald Başta Dilek Dağcıoğlu ve Ebru Kip’e. Sonrasında da tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sevgi ile kalın" ifadelerini kullandı.

Instagram hesabının hikaye bölümünden de bir paylaşım yapan Bağzıbağlı, bu paylaşımına ise "İlk kez ekibim geri sayım yaptı bir defile için. Ne güzel bir heyecan, Son 1 gün-Final cuma" notunu düştü.