Bikinili ünlüler kervanına Yıldız Tilbe de katıldı!

Eğlenceli dansıyla ve zaman zaman yaptığı açıklamalarla çok konuşan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, bikinili fotoğrafını payylaştı.

Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2019

Usta şarkıcı Yıldız Tilbe bikinili fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı. Yıldız Tilbe'nin takipçileri fotoğraf çok sayıda yorum yaptı.

Yıldız Tilbe'nin bir takipçisi bikinili fotoğrafa, "Sizi bikinili görmek beni şaşırttı. Çok güzel olmuş." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Tatil yaramış tatil sonrası sizden güzel bir albüm bekliyoruz Yıldız Hanım." ifadelerini kullandı.

YILDIZ TİLBE KİMDİR?

Haberler.com'un haberine göre: Yıldız Tilbe 16 Temmuz 1966, İzmir, Kürt ve Zaza kökenli Türk şarkıcı-şarkı yazarı. İzmir'in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde doğmuş olan Yıldız Tilbe, Kürt ve Zaza kökenli ailesinin altı çocuğundan en küçüğüdür.Ailesi içinde "Yadigar" takma adıyla hitap edilmiştir. Tuncelili ve zaza kökenli olan Annesinin Altun, Ağrılı ve kürt kökenli babasının adı Ali'dir. Babası Ali Tilbe mevsimlik işçiydi.

Orta ikinci sınıfta okuduğu Mustafa Rahmi Balaban Okulu'nda eğitimini bırakmak zorunda kalmış,küçük yaşlardan itibaren şarkı söylemeye başlamıştır. 18 yaşından önce evlenmiştir.Evliliğinden "Sezen Burçin" adında bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir. Daha sonra 5 yıl evli kaldığı Güngör Karahan'dan ayrılmıştır. Sonraları İzmir'de çeşitli gece kulüplerinde şarkıcılık yapmaya başlamıştır. Sahneye ilk olarak 1990 yılında Cengiz Özşeker'in patronu olduğu bir kulüpte başlamıştır. 1991 yılının sonlarında Sezen Aksu, Tilbe'nin ismini duyup kendisini dinlemeye gelmiş ve vokalistlik teklif etmiştir. İki sanatçı tanışmış, Tilbe vokalistlik teklifini kabul ederek İstanbul'a gelmiş, Sezen Aksu'nun evine taşınmış, konserlerinde ve albümlerinde vokallik yapmıştır.