Berrak Tüzünataç yeni rolü Emre'yi anlattı

Çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe'nin (Hümeyra) rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul'dan İzmir’deki Nezihe'nin evine doğru yola çıkar.

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2019

Yapımını AVŞAR FİLM’in üstlendiği; Hümeyra, Berrak Tüzünataç,Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinççi , Meriç Aral ve Boran Kuzum’un başrollerinde yer aldığı merakla beklenen “Biz Böyleyiz” filmi 10 Ocak’ta vizyona girecek.

Yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı filmin hikayesinin de yazarlarından olan Berrak Tüzünataç, Emre karakterini anlattı.

Tüzünataç; “Emre, çağımızdaki çoğu yetişkin gibi, yalnız bırakılmış bir çocuk; bu yüzden kişisel sınırlarını çizemiyor, sevgisini nasıl ifade edeceğini bilemiyor. Emre karakterinin içinde duran bu enerjiyi bastırmakta zorlanan, kimseye söyleyemediği bir derdi olan, bu derdinin üstünü de enerjisi ve neşesiyle örten bir karakter”. Dedi.

“Hemen hemen bütün arkadaşlarımızın yaşadığı şeyler”

Filmin hikayesini yazarken göze çarpan “insanlık durumlarının” hemen hemen tüm arkadaşlarının yaşadığı şeyler olduğunu fark ettiklerini ifade eden Berrak Tüzünataç; Emre’nin de sebebini bilmediği bir suçluluk duygusuyla yaşadığını; kendini kabullenmeyle, sevgisini ifade etmekle ilgili sorunlar yaşadığını ve tüm hayatının bu temeller üzerine inşa edildiğini söyledi.