Beren Saat Netflix projesindeki rol arkadaşını kendisi seçti

Netflix'in Türkiye'de The Protector'den sonraki ikinci projesinin başrolündeki Beren Saat, rol arkadaşını kendisi seçti.

Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2018

Uzun bir süre ekranlardan uzak kalmayı tercih eden güzel Beren Saat'in, Netflix'in yeni dizisi 'Krallar Kaybederse'de oynayacak olması dün gündeme bomba gibi düşmüştü. Beren Saat, dünyanın pek çok yerinde yayınlanacak olan dizisi için rol arkadaşını kendisi seçti.

Güzel oyuncu, partner tercihini Mehmet Günsür'den yana kullandı. Mehmet Günsür, geçtiğimiz haftalarda babasını kaybetmişti. Netflix resmi twitter hesabından duyurduğu dizisinin başrolu olan Beren Saat için, hoş geldin mesajı yayınlamıştı.

Yayınlanan mesajda Netflix, The Crown'da Kraliçe Elizabeth, House of Cards'ta Claire Underwood, Maniac'ta Annie, La Casa de Papel'de Tokyo, GLOW'da Ruth Wilder ve Marvel's Jessica Jones'ta ismiyle müsemma Jessica Jones gibi karakterleri anımsatarak, Beren Saat’e “Güçlü kadınların arasına hoş geldin” mesajını paylaştı.

MEHMET GÜNSÜR KİMDİR? Mehmet Günsür, 8 Mayıs 1975'te İstanbul'da doğdu. Annesi Sibel Günsür, babası Teoman Günsür'dür. Tatar kökenlidir. Modern bale koreografı olan Zeynep Günsür adında ablası vardır. 4 yaşından itibaren yüzme, kayak, tenis. Hatta, profesyonel tenisçi oldu.İtalyan Lisesi'ni bitirdi. Ardından Marmara Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirdi ancak bu alanda hiç çalışmadı.