Benim Tatlı Yalanım oyuncuları kimler? Benim Tatlı Yalanım konusu

Benim Tatlı Yalanım, dikkatleri üstüne çeken yaz dizileri arasında yer alıyor. Benim Tatlı Yalanım'da Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı baş rolleri paylaşırken, dizinin küçük yıldızı Lavinya Ünlüer de ilgi odağı oldu. Peki Benim Tatlı Yalanım hangi gün yayınlanıyor?

Eklenme Tarihi: 07 Temmuz 2019

Benim Tatlı Yalanım her hafta Perşembe günleri yeni bölümüyle ekranalra geliyor. Benim Tatlı Yalanım oyucnuları, bu akşam 4. bölümüyle ekranlara gelecek dizi öncesinde merak ediliyor. Benimi Tatlı Yalanım'da ayrı dünyaların insanları olan Nejat ve Suna’nın masum görünen bir yalanla başlayan ve izleyenleri sarıp sarmalayacak bir aşka doğru ilerleyen, sürprizlerle dolu hikayesi anlatılıyor. İşte Benim Tatlı Yalanım oyuncu kadrosu...

SUNA DOĞAN / ASLI BEKİROĞLU

Suna, Doğan ailesinin en küçük ferdi, neşeli, özü sözü bir, inatçı bir o kadar da güzel genç bir kızdır. Turizm Otelcilik okumuş, İstanbul’da bir otelin resepsiyonunda çalışmaktadır. Ancak Suna’nın en büyük hayali; daha bebekken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açıp onun anısını yaşatmaktır. Tam bu hayaline ulaşmak üzereyken babası Şevket’in kahvesine icra memurlarının yaptığı sürpriz ziyaret tüm planlarını suya düşürür. Her şey bitti derken kader ağlarını örer ve Suna’nın karşısına Nejat’ı çıkartır. Hayatın köşeye sıkıştırdığı ikili çareyi birbirlerinde ararken oynamak zorunda kaldıkları evlilik oyunu ise zamanla büyük bir aşka dönüşür.

NEJAT YILMAZ / FURKAN PALALI

Nejat, Kayra Gözlük firmasının tasarımcısı ve ortağıdır. Zeki, sorumluluk sahibi, dürüst, karizmatik, ve başarılı bir iş adamıdır. Kızı Kayra, onun hayatındaki en önemli şeydir. Karısı Aylin, tarafından terk edilen Nejat kızını tek başına büyütmek zorunda kalmıştır. Kızının iyiliği için ona annesiyle ilgili beyaz yalanlar söylemeye başlayan Nejat, Kayra büyüdükçe köşeye sıkışır. Anlattığı yalanlarla Kayra’nın gözünde gösterişli bir kahramana dönüşen anneyi bulmak kaçınılmaz hale gelir. Ne yapacağını kara kara düşünen Nejat’a hayat hiç beklemediği bir sürpriz yapar ve karşısına Suna’yı çıkartır.

KAYRA YILMAZ / LAVİNYA ÜNLÜER

6 yaşında güzeller güzeli bir kız çocuğudur. En büyük kahramanı babası Nejat ve babasının yardımcısı Hayri ile beraber yaşamaktadır. Yaramaz, fırlama, akıllı, hazır cevap, duygusal bir çocuk olan Kayra’nın hayattaki tek özlemi annesidir. Annesinin Afrika’da, yardıma muhtaç insanlara ve özellikle çocuklara yardım ettiğini, bu yüzden onu burada babasıyla bırakmak zorunda olduğuna inanmakta ve annesinin geleceği günü sabırsızlıkla beklemektedir.