Babamın Günahları dizisinin oyuncuları heyecanlarını paylaştı

Bu akşam ekran macerasına başlayacak olan Babamın Günahları dizisinde kim kimdir?

Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2018

Ntv - Star TV'nin başrollerinde Kadir Doğulu ile Melisa Sözen'in olduğu yeni dizisi Babamın Günahları'nın yönetmen koltuğunda ise Abdullah Oğuz oturuyor. Dizinin başrolleri ve oyuncularından İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları ve Mehrnoush Esmaeılpourac ntv.com.tr'nin sorularını yanıtladı.

KADİR DOĞULU Sizi bu projeye çeken unsurlar ne oldu? "Ben de çok heyecanlıyım. Her zaman hepsini bir arada bulduğunuz işler denk gelmiyor. Oyuncular, senaryo ve yönetmenimiz, uzun süredir bir projeden beklediğim her şeyi karşılıyor." Karakterinizi, önceki projelerinize ve rollerinize göre nasıl değerlendiriyorsunuz? "Biraz daha farklı. Diğerleri sanki sosyoekonomik olarak Ozan’ın hep bir tık üzerindeydi. Ozan ise yetimhanede büyümüş, tek başına mücadele etmiş ve çok zorluklar çekmiş bir karakter."

"ORTAK BİR DİL YARATMAYA ÇALIŞTIK" Dizinin duygusal sahneleri kadar aksiyon sahneleri de daha yayına başlamadan konuşulmaya başladı. Nasıl anlara tanık olacağız? "Olumlu şeyler duymak hepimizin motivasyonunu artırıyor elbette. Aylardır çok özenerek çalışıyoruz. İzleyiciyle buluşmaya çok az kaldı. Bütün bu aksiyonla duygusal sahneler arasında ortak bir dil yaratmaya çalıştık. Dolayısıyla herkes kendisine yakın bir hikaye bulabilecek."

"POZİTİF BİR ANLAMI VAR" Usta yönetmen ve yapımcı Abdullah Oğuz uzun bir aranın ardından yeniden yönetmen koltuğunda; onunla çalışmak nasıl? "Abdullah Oğuz isminin izleyicinin üzerinde de çok pozitif bir anlamı olduğunu biliyorum. Onun çektiği bir işi yeniden izlemeyi bekleyenler olduğunu da düşünüyorum. Bunun bir parçası olmak elbette beni de heyecanlandırıyor. Çarşamba akşamları çok duygu yüklü bir baba kız hikayesi izlemek isteyenleri bekliyoruz."