Ata Demirer'in 13 saatlik ilginç sohbeti

Ünlü komedyen Ata Demirer, önceki gece Cihangir'deki bir mekanda görüntülendi. Öğle saatlerinde kız arkadaşı ile geldiği mekanda Demirel, gece saatlerine kadar oturdu. Mekanda kız arkadaşı ile 13 saat oturan komedyen, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Eklenme Tarihi: 09 Ocak 2019

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, ünlü komedyen Ata Demirer, önceki gece Cihangir'deki bir mekanda görüntülendi. Öğle saatlerinde kız arkadaşı ile geldiği mekanda Demirel, gece saatlerine kadar oturdu. Muhabirlerin 13 saat süren yemekle ilgili sorularına Ata Demirer, “Evet bazen böyle oluyor” diyerek cevap verdi.

"BU BÖYLE OLMAMALI"

Son günlerde yapımcılar ile Mars Cinema Group arasında yaşanan olaylarla ilgili komedyen, ”İnsanlar sinemaya film seyretmeye gitmeli. Mısır fiyatları sinema biletinden pahalı. Bu böyle olmamalı, bu yanlış ama sanırım çarşamba günü bu konu mecliste konuşulacak. Ben böyle biliyorum ve merak ediyorum” diyerek evinin yolunu tuttu.

"BİZ ARKADAŞIZ!"

Ata Demirer'in ardından mekandan ayrılan kız arkadaşı, basın mensuplarına, “Arkadaşlar yanlış bir şey yazmayın. Biz Ata ile dostça yemek yedik, sadece arkadaşız” diyerek taksiye binip uzaklaştı.