Aslıhan Turan: Ben böyle bir cümle kurmadım, kurmam da

14 Şubat Sevgililer Günü, ünlü sanatçıların konserleriyle renklendi. En sevilen şarkılar bu kez âşıklar için seslendirildi.

Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2020

BEN BÖYLE BİR CÜMLE KURMADIM!
Mustafa Ceceli konserini Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan da izledi. İkinci çocuğuna hamile olan ve “Hiç ara vermeden üçüncü ve dördüncü çocuğu yapacağız. Kocamın genleri çoğalsın istiyorum” açıklamasıyla gündeme gelen Turan, “Ben böyle bir cümle kurmadım, kurmam da” dedi.

14 Şubat’a alerjisi var
Mustafa Ceceli, Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konseri öncesinde eşi Selin İmer’le objektiflerin karşısına geçti. Şarkıcı “Eşimin Sevgililer Günü gibi günlere alerjisi olduğu için çok rahatım” dedi. Selin İmer ise “Biz bu tarz günleri kutlamıyoruz. Sevgiyi bir günle sınırlayıp kutlamak bana saçma geliyor” diye konuştu.

Kıbrıs’ta romantizm rüzgarları
Türk pop müziğinin duayen ismi Erol Evgin, Kıbrıs’taki Rocks Hotel’de konser verdi. Müziğe damga vurmuş aşk şarkılarını seslendiren sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında KKTC Başbakanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar ile oyuncu Cihan Ünal da vardı. Başbakan ve eşi, “Duydum ki Unutmuşsun” şarkısı eşliğinde dans etti.

Sevgi günü
Volkswagen Arena’da Sevgililer Günü özel repertuvarıyla sahneye çıkan Mabel Matiz, en beğenilen şarkılarını âşıklar için söyledi. Şarkıcı, geceye “Herkesin sevgi günü, Sevgililer Günü kutlu olsun” diyerek başladı.