Aslı Turanlı kimdir? Ata Demirer ve sevgilisi Aslı Turanlı kaç yaşında?

Ata Demirer ile Aslı Turanlı'dan ilk aşk pozu geldi magazin basını karıştı. Bir süre önce aşk iddilarını yalanlayan çiftten mutluluk pozunu instagram'da yayınladı. 24 yaşındaki oyuncu Aslı Turanlı daha önce birçok dizide rol almıştı.

Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2019

Aslı Turanlı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli ve mesleği ne soruları merak konusu oldu. Ünlü oyuncu Ata Demirer'in yeni sevgilisi olay oldu. Daha önce haklarında aşk dedikoduları çıkmış ve yalanlamışlardı. Aşkın ilk pozu ise Ata Demirer'den geldi. Aslı Turanlı ile birlikte olduğu bir fotoğrafı kalp emojisi ile paylaşan Ata Demirer'in bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı. Demirer bu paylaşımı yorumlara kapattı. Peki kimdir bu Aslı Turanlı, kaç yaşında, mesleği ne, hangi dizilerde oynadı?

Ata Demirer aşkı böyle duyurdu... ❤️ play it again Sam 🎶

ASLI TURANLI KİMDİR: Aslı Turanlı, 1995 yılında dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası Amerikan İlişkileri bölümünde tamamladı.

Emek Sahnesi'nde bazı oyunlarda rol aldı. Tiyatro Karnaval'da sahnelenen Ferdi Merter'in yönettiği, Kaan Erkal'ın senaryosunu yazdığı ‘Ahh Süreyya' müzikalinin kadrosuna girdi. Arka Sokaklar dizisiyle dikkatleri üzerine çekti.

Daha önce Kim Milyoner Olmak İster Yarışması'na katılan Aslı Turanlı, verdiği bir röportajda ailesinin ve arkadaşlarının ona ‘Şeker Kız’ diye seslendiğini ve oyunculuk yapmak istediğini söylemişti.