Aslı Turanlı ile Ata Demirer aşk mı yaşıyor?

Başrolünü Aslı İnandık'ın üstlendiği Aslı Gibidir'in galası önceki akşam gerçekleşti. 'Aslı Gibidir'in galasına katılan isimler arasında, Özge Borak, İrem Helvacıoğlu, Gürgen Öz, Onur Buldu gibi bir çok ünlü sima vardı.

Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2019

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, yönetmen koltuğunda Ali Yorgancıoğlu’nun oturduğu filmin başrolünü Aslı İnandık üstleniyor. Hayk Kirakosyan'ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan, Ayten Uncuoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Toygan Avanoğlu, Berkay Tulumbacı, Aslı Turanlı ve Tuğçe Karabayır gibi isimler rol alıyor.

Filmin oyuncularından Aslı Turanlı, basın mensuplarının sorularına yanıt verdi. Aslı Turanlı ve ünlü komedyen Ata Demirer’in aşk yaşadığı iddia edilmiş, geçtiğimiz günlerde gece geç saatlerde Beşiktaş’ta bir takside ikilinin birlikte görüldüğü ve kısa zaman önce aşk yaşamaya başladıkları ileri sürülmüştü.

AŞK SORUSUNA KAÇAMAK YANIT

Ata Demirer sorularına kahkaha atan Aslı Turanlı, "Bunu bence başka yerde konuşalım, Aslı'nın filmi önüne geçmesin" diye konuştu.

"ÖYLE BİR ŞEY YOK"

Kesin bir dille konuşmayan Turanlı, "Birinci ağızdan öğrenmek istiyoruz. Böyle bir şey var mı, yok mu? sorularına, "Öyle bir şey yok. Film için buradayız, iyi ki geldiniz" diye yanıt verdi.