Müge Anlı'nın programındaki Aşk-ı Memnu'ya taş çıkartacak ilişkiler yumağı içeren kayıp bebek olayı

Müge Anlı'nın programı birbirinden tuhaf olaylara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.Samsun'dan kaybolan 1.5 yaşındaki bebeğin bulunması için konuyu ekranlara taşıyan Müge Anlı, ortaya çıkan ilişkiler yumağı karşısında izleyicileri şoke etmeye devam ediyor. (Onedio - Fulin)

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019

Her şey Samsun'un Vezirköprü ilçesinden kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin bebeğin arama çalışmalarıyla başladı.

Yaşına rağmen yürüyebilen küçük bebek, evinin önünde tek başına oynarken kaybolmuştu. Yakın zamanda yine Karadeniz'de kaybolup ertesi sabah sağlıklı şekilde bulunan küçük çocukların üzerine Ecrin'in de bir an önce bulunması için arama kurtarma çalışmaları başladı ve konu programa taşındı.

Minik Ecrin için evlerinin önünden ormanlık alana, yakınlardaki baraja kadar çok kapsamlı bir arama çalışması yapıldı, ancak sonuç alınamadı.

Jandarma ve arama kurtarma ekiplerinin günlerce her yeri aramasına rağmen kritik zaman aşıldı. Bu da gözlerin diğer ihtimallere çevrilmesine sebep oldu.

Anne Sevcan'ın ölen eşi Cengiz'in yeğeni Deniz ile evlendiği ve çocuğa babaannelik yapan Hacer'in aslında halası olduğu ortaya çıktı.

Sevcan ve Cengiz evliyken bu ilişkinin başladığı, Deniz'in erkek kardeşi Özkan'ın Cengiz'e bu durumu aktarmasından 10 gün sonra Cengiz'in kalp krizinden öldüğü, bu ölümün ardından Sevcan ve Cengiz'in yeğeni Deniz'in evlendiği öğrenildi. Deniz'in annesi Cengiz'in kardeşi olduğu için bebeğin öz halası üvey babaannesi olmuştu.

Durumun bu kadarla da kalmadığı daha sonra ortaya çıktı.

Daha önce farklı kadınlarla uzun süreli beraberlikleri olan ve Sevcan ile de yaklaşık 6 yıldır birlikte olan 41 yaşındaki Cengiz'in ilk çocuğunun Ecrin olması, kafaları karıştırdı. Bunun dışında 16 yaşındayken kendisinden yaşça büyük olan Cengiz'e kaçan Sevcan'ın kendisinden önce de ablası Şükran'ın birkaç yıl Cengiz'le beraberliği olduğu öğrenildi.