Arif V 216'nın galasında şıklık yarışı

Cem Yılmaz ile Ozan Güven'in başrollerini paylaştığı Arif V 216 filminin galası dün akşam gerçekleşti. Filmin birbirinden başarılı oyuncuları kadar, galaya akın eden ünlüler de fazlasıyla dikkat çekiyordu! (POSTA)

Eklenme Tarihi: 04 Ocak 2018

Cem Yılmaz ile Ozan Güven'in başrollerini paylaştığı Arif V 216 filminin galası dün akşam gerçekleşti. Filmin birbirinden başarılı oyuncuları kadar, galaya akın eden ünlüler de fazlasıyla dikkat çekiyordu! İşte Arif V 216 galasındaki şıklık raporu...Başrollerini Cem Yılmaz ile Ozan Güven'in paylaştığı 'Arif V 216'nın galası dün akşam Zorlu Center'da yapıldı. Birbirinden ünlü isimleri kadrosunda buluşturan filme ilgi de bir o kadar büyük oldu. (POSTA)

Film oyuncularının yanı sıra sanat, sosyete ve iş dünyasının önde gelen isimleri de bu gecede boy gösterirken, davete katılan birbirinden güzel ünlü isim de kırmızı halıda şıklık yarışı içindeydi.

Uzun zamandır kırmızı halıda görmediğimiz Farah Zeynep Abdullah’ın Hakan Yıldırım imzalı asimetrik kesim tek omuzlu elbisesi hayranlarından tam not alırken bakın Arif V 216 filminde oynayan oynamayan ünlü isimler geceye nasıl katıldı…

SEDA BAKAN - Arif V 216 filminin oyuncularından Seda Bakan galada göğüs dekolteli, yarı transparan elbiseyle boy gösterdi. Seda Bakan'ın hayranlarından da tam not aldığı elbise Nedret Taciroğlu imzası taşıyor.