Antalyalı Jigolo Metin’in dudak uçuklatan itirafları

Sormamlazım.com'a verdiği röportajla mesleğine dair tüm merak edilenleri anlatan Antalyalı Metin, bakın neler söylüyor...

Eklenme Tarihi: 05 Ağustos 2019

1980 doğumlu bir iş adamı ve evli olan Metin'in 3 tane de çocuğu var. Bu işi maddiyat için yapmadığını ve neden yapmak istediğini şöyle söylüyor Metin Bey:

"Ben fantezi düşkünü bir adam olarak cinselliği çok seviyorum. Ve bu isteklerimi seyahatlerimde oldukça da fazla yaşadım. Ama maalesef karım öyle değil. Cinselliği sadece görev olarak gören kadınlardan. Cinsellik haricinde onunla %95 uyumluyuzdur. Aile hayatında, sosyal yaşamda ya da dışarıda hiçbir uyumsuzluğumuz yoktur. Bu yüzden onu çok seviyorum ama cinsel fantezilerimi de yaşamak istiyorum. Cinsel fantezi derken öyle sado-mazo şeyler anlaşılmasın. Mesela benim hayattaki en büyük fantezim, beraber olmak istediğim kadının da sonra derece istekli olması. Benim istediğim kadar onun da istemesi ve yaşayınca da mutlu olması. Eğer benim karşımdaki bayan benim kadar istekli olmazsa o cinsel ilişkinin benim için şişme kadınla beraber olmaktan farkı yoktur. Aslında karımla da tam bu durumu yaşıyorduk."

Neden arzulu, istekli bir sevgili değil de jigololuk peki?

"Karımı seviyorum, ailemi seviyorum. O yüzden beni bağlayacak, sürekli beraber olabileceğim bir kadınla ilişki içinde olmam mümkün değil. Çocuklarımı seviyorum ve onlarla muhteşem bir iletişimim var. Araya bir kadın alıp bu muhteşem büyüyü bozmak istemem. Ve artı kimseyi de metres durumuna düşürmek istemem. Ben yaşayacağımı birkaç saatte yaşar, mutlu olur, mutlu eder sonra da vedalaşıp dönüp giderim. Benden bir daha talep asla gelmez! Ama karşı tarafın arzuları olup da görüşmek istemedikleri müddetçe! Hiçbir şekilde kimse kimseyi rahatsız ya da taciz etmez. İletişim karşı taraftan bana tek taraflıdır yani."

Partner kitleniz kimlerden oluşuyor. Kimler daha çok size gelmek istiyor. Mesela hangi meslek, hangi yaş grubu? vs. gibi

Hiçbir partnerimin özel bilgilerini almadım. Hatta telefonları da dahil. Kimsenin ne iş yaptığı, nereli olduğu, yaşı beni ilgilendirmiyor. Genelde bana sorarlar ama bu konuda da asla bilgi vermem. Bazen çok köşeye sıkıştırıyorlar, bu durumda da yanlış bilgi vermek durumunda kalıyorum. Bazı boşboğaz partnerlerde genelde ben sormasam bile kendi ağızları ile söylüyorlar ama o kapı kapandığı anda unutmayı tercih ediyorum. Ama yaş grubuna gelince tabii ki ister istemez yaşlarını tahmin ediyorsunuz. Daha 20-25 yaşlarındayken nişanlı ya da sevgili olarak gelen de var, 60 yaşında hala fantezi peşinde koşan da! Genelde cuckold fantezi yaşamak isteyen, partner olarak 2. erkeği arayan çiftler ve cinselliğe susamış bir şekilde yalnız kalmış dul kadınlar geliyorlar.

Kocasından intikam almak isteyen kadınlar da geliyor mu?

Zaman zaman bu tarz teklifler de geliyor ama bu durumu biliyorsam asla kabul etmiyorum. Birincisi, baştan da söylediğim gibi benim amacım fantezi yaşamak. Kimsenin oyuncağı olmak yada birileri tarafından kullanılmak değil. İntikam isteyen kadının amacı fantezi ya da erotizm yaşamak değil, benim bedenimi kullanıp vicdanını rahatlatmak. Üzgünüm ama ben kendimi bu uğurda kullandırmam. Benim ilişkilerimde herkes gönüllü olacak. İkincisi de kadının bir şekilde yeterli önlemleri almayıp yakalanma riski. Koca takip ediyor olabilir, aracında, telefonunda takip yada casus programlar, cihazlar olabilir. Her an baskın yiyip işin bütün cazibesini kaybedebiliriz. Tamam, bu fantezileri yaşamak güzel bir şey ama bu uğurda da her şeyimi kaybetmeyi göze alamam.