Amerika'da asistan öğretmen skandalı uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi

Amerika'da yaşanan skandal olayda 27 yaşındaki asistan öğretmen, 15 yaşındaki iki öğrencisini bir ev partisine götürüp, burada öğrencilere uyuşturucu madde verdi sonrasında havuzda ilişkiye girdi.

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2019

27 yaşındaki Kirstie None Rosa, ABD'nin Florida eyaletindeki bir okulda, asistan öğretmen olarak çalışıyordu.
İddiaya göre Kirstie None Rosa, öğrencilerle birlikte bir ev partisine gitti. Kristie, burada öğrencilere uyuşturucu madde verdi.

Henüz 15 yaşında olan öğrencilere alkollü içki satın aldığı ve uyuşturucu verdiği ortaya çıkan asistan öğretmeni, ortaya çıkan görüntüler ele verdi.
Soruşturmayı yürüten polisler, kadının evinin güvenlik kamerası görüntülerini inceledi.

Görüntülerde Kirstie None Rosa'nın öğrencilerle birlikte eve geldiği, apartman koridorunda yakınlaştığı görüldü. Ayrıca 15 yaşındaki erkek öğrencilerle, apartman sakinlerinin ortak kullandığı havuza girdiği görülen kadının, burada da öğrencilerle uygunsuz ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

Kirstie, önce 15 yaşındaki iki öğrenciyle birlikte partiye gitti. Burada alkol alıp uyuşturucu kullandıktan sonra hep beraber bir kadının evine geldi. Partinin ev sahibi ise, Kirstie None Rosa'nın yanındakilerin reşit olmamasından şüphelendi ve öğrendiği anda hem öğretmeni hem de öğrencileri evinden kovdu.