Aleyna Tilki: Gençliğin Enerjisini Fazlasını Tükettiğim için Hastalandım

Nişantaşı'ndaki bir sağlık kliniğinden çıkarken objektiflere takılan Aleyna Tilki, tansiyonuyla ilgili bir sorunun olduğunu söyledi.

Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2021

Kontrol için merkeze geldiğini, tansiyonuyla ilgili bir sorunun olduğunu ve bu nedenle koluna tansiyon holter cihazı takıldığını anlatan Aleyna Tilki, “Tansiyonumu ölçüyorlar çok çalıştığım için hep hasta oluyorum, kendime iyi bakamıyorum herhalde" dedi.

"Arada böyle doktora kontrol yaptırıyorum ‘Niye tansiyonum düştü?’ diye. Beni yaşlı sanacaklar öyle değil, gençliğin enerjisini fazlasını tükettiğim için hastalandım" diyen Tilki, "Her şey tertemiz çıktı. Kolumda yaşlı babaanne gibi şey tansiyon aleti var. Rezillik ya valla” diye konuştu.

"ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM"
Tilki, ayrıca kademeli normalleşme kararlarından müzisyenlere yönelik adımların atılmamasıyla ilgili soru üzerine “Bu konuda çok konuşmayayım, biraz da icraat lazım, aklımda bir şey var. Negatif şeyler yapmayı seven biri değilim, daha pozitif ne yapılabilir ona göre bir şey yapmak istiyorum. Üstüme düşeni yapacağım takipçilerimden de yardım isteyeceğim” açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan normalleşme kararıyla birlikte, eğlence ve konser mekanlarının bir süre daha kapalı kalacağı duyuruldu. Salgın döneminde işsiz kalan müzisyenler için Haluk Levent devreye girerek, kampanya başlattığını açıkladı.