5 dakikada magazin turu! 16 Şubat 2020

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2020

Defne Samyeli'nin 'Bihter' gülüşü

Defne Samyeli geçen ekimde kendisini terk edip Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz’ın ardından “Konduramadım, beklemiyordum” demişti.

Defne Samyeli kameralar karşısında bu sözleri söylerken yüzünde biraz da acı dolu garip bir gülümseme vardı. Sosyal medya bu anı kaçırmadı! Kalbi yaralı Defne Samyeli’nin ifadesini ‘Aşk-ı Memnu’nun aşk acısıyla yanıp biten Bihter’e (Beren Saat) benzetti.

İddialara göre; Defne Samyeli bu caps’i görünce kahkaha atmış, “Uzun zamandır hiç böyle gülmedim” demiş.

Sunucu-oyuncu Şebnem Dönmez uzun zamandır ekranlarda yoktu. Şebnem Dönmez bu süre içinde ruhsal yolculuklara çıkmış. Avustralya ormanlarında ‘vipassana inzivası’na çekilmiş. ‘Vision Quest’ adlı bir çalışmaya katılmış.

Şebnem Dönmez “10 gün boyunca çok az yiyip sadece su içtim. 8 saat bir minderde meditasyon yaparak oturdum. Ormanda, tek başımaydım. Çadır bile yoktu. Sadece incecik bir battaniyem vardı” diyor.

Hollywood yıldızlarının da katıldığı bu çalışmada kişi, inziva süresince hiç konuşmuyor.

***Şebnem Dönmez 18-23 Şubat arasında Sakıp Sabancı Müzesi’nde 8 saat boyunca ‘Bayan Kontür’ adlı bir performans sergileyecek.

Al Pacino bir Türkü oynayacak

En son ‘Eltilerin Savaşı’ filmine imza atan ünlü yapımcı Muzaffer Yıldırım, Hollywood yıldızlarını buluşturacağı uluslararası bir projeyi başlattı. Yıldırım 2022’de vizyona girecek 35 milyon dolarlık Türk-Amerikan ortak yapımı bir filmde Al Pacino’yu oynatacak. Yönetmen koltuğunda ise Russel Crowe oturacak. Muzaffer Yıldırım “Film, Los Angeles’ta efsane bir Türk’ün hayat hikayesini anlatıyor. Senaryo bitmek üzere. Kadro çalışmaları devam ediyor” dedi.

Yasemin Özilhan teftişte

Nişantaşı’nda görüntülenen Yasemin Özilhan deri pantolonu, uzun çizmeleri, son zamanların modası 2 beden büyük ceketiyle yine çok havalıydı. Sokak modasını takip etmek için caddelerde yürüdüğünü, mağazaları dolaştığını, gençlerin stillerine dikkat ettiğini söyleyen Yasemin Özilhan “Yeni bir kreasyon hazırlıyorum. İlham almak için sokakta teftişe çıktım” dedi.