35 yaşındaki ünlü fenomen 20 yaşındaki üvey oğluyla aşk yaşıyor!

Rus sosyal medya fenomeni Marina Balmasheva, Instagram hesabından, üvey oğlu ile ilişkisi olduğunu açıkladıktan sonra, takipçileri tarafından topa tutuldu.

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2020

Rusya'da yaşayan ve Instagram fenomeni olan Marina Balmasheva'nın eski kocası katıldığı canlı yayında şoke eden itiraflarda bulundu. Marina'nın kendisi ile evli olduğu dönemde üvey oğluyla ilişki yaşadığını anlatan adam, "Bir gece üvey oğlumla cinsel ilişkiye girdiğini duyduğumda uyuyamadım" dedi. Canlı yayına bağlanan Marina ise bu iddiaları kabul edip şu anda çok mutlu olduğunu belirtti.

İLİŞKİSİ İÇİN DESTEK BEKLEDİ

35 yaşındaki Marina Balmasheva paylaştığı fotoğraflarla Instagram’daki 416 bin takipçisinin desteğini almayı umuyordu; ancak bunun yerine eleştiri yağmuruna tutuldu.

Marina şu anki erkek arkadaşı Vladimir’le 13 sene önce tanıştığında, Vladimir yedi Marina da 22 yaşındaydı. Marina’nın eski eşi Alexey Shavyrin’in oğlu olan Vladimir, Maria ile babası boşanana dek yaklaşık 10 yıl kadar birlikte yaşadı. Marina Instagram sayfasında Vladimir’le birlikte çekilmiş 13 sene öncesine ait bir fotoğrafla bugünden bir görüntüyü birlikte paylaştı.

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORLAR

Marina’nın Rusça yaptığı paylaşımda “Hayatın neler getireceğini ve seni gülümseten biriyle ne zaman tanışacağını asla bilemezsin. Biliyorum, bazılarınız bizi yargılayacak bazılarınızsa destek verecek; ama biz mutluyuz ve aynısını size de dileriz” yazıyor.

Marina, erkek arkadaşıyla birbirlerine çok aşık olduklarını, şu sıralar düğün planı yaptıklarını ve gelecekte de çocuk planladıklarını söyleyerek ilişkisini savundu.